BEKA!

Cumhur İttifakı yöneticileri, “Beka mı, bela mı?” dediklerinde, Millet İttifakı yetkilileri ve seçmenleri ise; “Ne bekası kardeşim? Altı üstü mahalli seçim bu” diyerek, konunun önemini kavramadıklarını ortaya koyuyorlar. PKK terör örgütünü, arkalarına aldıklarını iddia eden bir parti, Meclis kürsüsünden Kürdistan diyebiliyor. Liderleri, “Daha durun. Apo’nun heykelini dikeceğiz” diyerek tehdit ediyor. Bir Eş Başkan, “Kayyumla elimizden aldıkları yerleri geri alacağız” diyor. Alacaklar ki; dağa militan, iaşe, silah taşısınlar. Maddi destek sağlasınlar. Ne yazık ki, bu durumu görmeyen Atatürk’ün partisi ve onun kuyruğu İP’çiler, aynı amaçta birleşebiliyorlar. HDP yırtınıyor; AKP ve MHP’ye kaybettireceğiz. CHP bağırıyor; AKP ve MHP’ye kaybettireceğiz. İP haykırıyor, AKP ve MHP ye kaybettireceğiz. Hepsi aynı söylem ve işbirliği içinde. Diyelim ki kaybettirdiler. Ne olacak? Kazandıkları yerlerde; Belediye Başkan Yardımcıları, daire başkanları, Belediye Meclis üyeleri HDP’li olacak. Olacak mı? Olacak. Olunca ne olacak? Kurda, kuzu teslim edilmiş olacak. Aklın yolu birdir. Gerisi, laf-ü güzaftır.

LAFA BAKINIZ

“Kürdistan’da kendi adaylarımızla kazanacağız, Batı’da ise, AKP-MHP’ye kaybettireceğiz. Bunu söyleyen malum partinin başkanı. Daha sonra bir ilçe başkanı çıkıp, “Kürdistan’da kayyumun el koyduğu belediyeleri geri alacağız. Türkiye tarafında da onlara kazandırmayacağız.” Vay anam vay. Türkiye tarafı ne demek? Vay hainler vay. Resmen bölmüşler ülkeyi. Ne yazık ki, bunu kör gözler görmüyor. Kulaklar duymuyor. Bre ahlaksızlar! Kürdistan neresi? Türkiye neresi? Ebenizin örekesini görürsünüz de bu hayalinizi göremezsiniz. Kürdistan hayali kuruyorsanız, Kuzey Irak’ta var. Defolup gidin. Rahmetli Atatürk’ün dediği gibi, “Toroslar’daki bir evde ışık yanıyorsa, korkmayın. Bu millet tükenmez. Bu ülke bölünmez.” Bizler, Türk Milliyetçileri, ülkücüler olarak diyoruz ki, “Bu vatanı böldürtmeyeceğiz. Bayrağı indirtmeyeceğiz. Ezanı susturmayacağız. Her ne pahasına olursa olsun, hainlerle mücadelemiz sürecek.” Beka meselesini, az da olsa anladınız umarız. Görüyorsunuz işte! Anlatmaya gerek yok!

Unutmayınız, Türk’te er, düşmanda şer tükenmez.

ÇOK KISA

Nasrettin Hoca bir gün evinde namaz kılarken, hırsız eve girmiş. Tam hocanın cüzdanını çalacakken, Hoca dua okur gibi seslenmiş, “Gulhu vallahü felak. Arkamdaki salak. Hemen cüzdanımı bırak, otur da namaz kılak.” Sağlıcakla kalınız.

 WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com