Semizoğlu, “Biz artık icraatlara bakacağız”

Cuma günü Çanakkale’nin gözü ÇASİAD’la Seçime Doğru programına çevrildi. Belediye Başkan Adayları Ülgür Gökhan ve Ayhan Gider canlı yayında projelerinden söz ettiler. ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu programın sonlarına doğru söz alarak, “Biz Çanakkale’nin iyi bir şekilde yönetilmesini istiyoruz.   Biz artık yapacağız, edeceğiz sözlerine değil icraatlara bakıyoruz” vurgusunda bulundu.

Çanakkale Cuma günü ÇASİAD tarafından düzenlenen Seçime Doğru programına kenetlendi. ÇTSO Kongre Merkezi’nde Cuma günü saatler 20.00’yi gösterdiğinde Belediye Başkan Adayları canlı yayında projelerini kamuoyu ile paylaştılar. Program sırasında söz alan ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, görüşlerini adaylar ile paylaştı.

“Organizasyonda sizleri ağırlamaktan onur duyarım”

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, “Öncelikle Semih Başkan nezdinde ÇASİAD’a teşekkür etmek istiyorum. Ben de ÇTSO Başkanı olarak böyle bir organizasyona ev sahipliği yaptığım için onur ve gurur duyduğumu belirtmek isterim.

“Biz Çanakkale’nin iyi yönetilmesini istiyoruz”

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne gittiğinizde tanıtım videosunu izlediğinizde ilk çıkan görüntü Şehitler Abidesi… Öncelikle sayın aday büyüklerime nasıl bir ili yönetmek için aday olduklarını hatırlatmak istiyorum. Çanakkale gerçekten Türkiye’de çok önemli bir il. Biz ÇTSO olarak birçok arzumuzu ifade etmeye çalıştık. Biz öncelikle Çanakkale marka bir şehir. Bu marka turizm ve ticaret için çok önemli. Bu marka şehir olma özelliği devam etsin istiyoruz ve iyi yönetilmesini talep ediyoruz. En azından şu andaki pozisyonunu korusun istiyoruz.

“21 komite otopark sorununa çözüm istiyor”

Başkan adaylarına isteklerimizi aruzlarımızı sıraladık. Biz seçim takvimi belli olduğu andan itibaren 7 bin 256 üyemizin her birine sorduk, ilk sorun otopark sorunu oldu. Biz artık, yapacağız, edeceğiz istemiyoruz. Biz aceleciyiz ve çözüm istiyoruz. Biz icraatlara bakıyoruz. Otopark sorunu çözülmelidir. Bu 21 komitemizin ortak istediğidir.

“Yıkılan binaların yerine yeni bina istemiyoruz”

Yıkılan kamu binalarının yerine biz yeni binalar istemiyoruz. Gelen misafirlerimizle ve çoluğumuz çocuğumuzla rahatlıkla dolaşabilmeliyiz. Troia yılı çok şükür ilan edildi ve 55 ülkede 155 fuarda Troia Atı tanıtıldı. Bugün gelen bir tur otobüsü Troia Atı’nın önünde duramıyor. Biz sorunlara çözüm arıyoruz.

“Çanakkale turizm kenti olmaya aday bir il”

Çanakkale turizm kenti olmaya aday bir il. Çok küçük dokunuşlarla Çanakkale turizm kenti olabilir. Coğrafi olarak Allah bize cömert davranmış ve arazimiz geniş. Yüksek kata ihtiyacımız yok, Lapseki’ye Ezine’ye doğru yayılalım. Ticaret aleminin istekleri doğrultusunda biz çözüm önerileri istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Tunahan ÜnsalWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com