MÜSİAD’dan ÇTSO’ya ziyaret

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Çanakkale Şubesi’nin yeni yönetimi Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) yönetimini ziyaret etti.

Çanakkale MÜSİAD’ın yeni yönetimi ÇTSO’yu ziyaret etti. 27 Şubat 2019 Çarşamba günü ÇTSO Kongre Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantıya, Çanakkale MÜSİAD Başkanı Şerif Mutlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Eyüp Tan ile Dernek üyeleri katıldı.

Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Başkan Yardımcısı Fahrettin Ersoy, Yönetim Kurulu Üyeleri Berkin Karaca, Ersin Kahraman ile Genel Sekreter Sema Sandal’ın hazır bulunduğu toplantıda, Çanakkale iş dünyasının mevcut durumu ve gelecekte yapılacak çalışmalar hakkında görüş alışverişi yapıldı.

Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu aynı zamanda Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyesi olan Çanakkale MÜSİAD Başkanı Şerif Mutlu’ya yeni görevinde başarılar dileyerek, ÇTSO olarak tüm sivil toplum temsilcileri ile işbirliğine hazır olduklarını belirtti.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com