“Bu memleketi birlikte yöneteceğiz”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Umurbey Teşkilatı seçmene ‘Bu memleket bizim, birlikte yöneteceğiz” mesajı vererek dualarla açıldı. Umurbey Belediye Başkan Adayı Aliye Ertopçu’nun  halka seslendiği açılış sonrası halka pilav dağıtıldı…

MHP Umurbey Belde Teşkilatı sade bir organizasyon,  mesaj ve dualarla açıldı. Katılım sunumlarının yapılmasıyla başlayan açılışta konuşan MHP İl Başkan Yardımcısı Mustafa Kutlu davadan dönmeden devam edenleri kutlayıp, güçlenerek yola devam ettiklerini söyledi.

2014 yerel seçimlerinde de Umurbey Belediye Başkan Adayı olan Aliye Ertopçu 31 Mart 2019 yerel seçimi için tekrar aday gösterildiği ifade edilen sunumda Ertopçu, ‘Şalvarlı Başkan sizlere hitap edecek’ şeklindeki anonsla kürsüye davet edildi.

DOĞDUĞUMUZ TOPRAK BİZİM, DOYDUĞUMUZ TOPRAK BİZİM

Ertopçu, “Bizler Umurbey sevdalısı olarak sizlerin hizmetkârlığına talibiz. 2014 yılında ne dediysek, bugün de verdiğimiz sözü tutacağımızı beyan ediyoruz. Abilerim, kardeşlerim birbirinden değerli meclis üyesi adaylarımızı tanıyorsunuz, beni tanıyorsunuz. Pek çoğunuzun Efe Dayı’sının, Dümbek Zihniye’nin kızıyım. Bütün hırslarımızdan ve bencilliklerimizden arınarak, karşınıza geldik. Umurbey ailesi olmak umuduyla geldik. Çünkü; biz biliyoruz ki, yüreği memleket kadar büyük siz hemşehrilerimizle birlik beraberlik içinde el ele vererek çalışacağız. Yarını elde etmek için nereden geldiğimizi unutmadan ve nereye gittiğimizi bilerek, Umurbey için, el ele çalışacağız. Birlikte yöneteceğiz. Bahane üretmeden hizmet edeceğiz. Çünkü bu memleket bizim. Çocuklarımız, gençlerimiz, yaşlılarımız bizim. Doğduğumuz toprak bizim, doyduğumuz toprak bizim” dedi.

DOĞUMDAN ÖLÜME UMURBEY BELEDİYESİ  HİZMETİNİZDE OLACAK

Ertopçu şöyle dedi “ Su ve otobüs fiyatlarını aşağı çekeceğiz. Belediye bünyesinde kreş, hoş geldin bebek paketinden, vatan evlatlarının askerlik çantasına kadar, gençlerimize evlilik desteğinden, kadınlarımıza mikro krediye, yaşlılarımıza evde sağlık ve bakım hizmetinden, cenazelerimiz için gasilhaneye kadar kısacası doğumdan ölüme Umurbey Belediyesi  hizmetinizde olacak”

GÜÇLÜ UMURBEY ADINA OYLARINIZA TALİBİM

Ertopçu, “O halde huzurlu, güvenli ve daha iyi bir gelecek adına, her fikri ve her iradeyi ayrıştırıp mağdur etmek yerine birleştirip memnun etmek adına, parmakla gösterilecek bir dayanışma ve iş bölümü kurmak adına, başarılı çocuklar, üretken gençler, güçlü kadınlar olabilmek adına, dündeki eksileri bugün ve yarın için artıya çevirmek adına, güçlü Umurbey adına oylarınıza talibim. Bizler  birbirine menfaatler, gizli hesaplarla değil, aynı değerlere inanmış gönüllerimizle bağlıyız. Kurduğumuz gönül köprüleri ile her engeli aşacağız, birlikte başaracağız. Birlikte kazanacağız. Birlikte yöneteceğiz. Çünkü biz birlikte Umurbeyiz. Allah yar ve yardımız olsun” dedi.

Ertopçu’nun konuşmasının ardından MHP Umurbey Belde Teşkilatı açılışı dualarla gerçekleştirilip halka pilav ikram edildi.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com