İntiharını Sosyal Medyadan Duyurdu!

Ezine’nin Mahmudiye köyünde yaşayan Niyazi Yalçın isimli bir kişi, çenesinin altına dayadığı av tüfeğiyle intihar etti. Yalçın, intiharını ise Facebook üzerinden paylaştığı fotoğraflı bir notla duyurdu…

Ezine, son günlerde art arda yaşanan ölümlerle sarsılıyor. Geçtiğimiz hafta Menderes Çayı’nda akıntıya kapılarak can veren 3 genç çocuğun acısı sürerken, Barış’tan ise hala haber alınamazken geçtiğimiz gece bu kez Mahmudiye Köyü’nden acı haber geldi.

“Elveda sevenlerim elveda”

43 yaşındaki Niyazı Yalçın isimli bir vatandaş, çenesinin altına yerleştirdiği av tüfeğiyle canına kıydı. Yalçın, intiharından önce ise tüfeğinin fotoğrafını çekerek ‘Elveda sevenlerim elveda’ notuyla birlikte Facebook’tan paylaşım yaptı.

Sonrasında yankılanan silah sesi ise tüm köyde panik yarattı. Olay yerine giden Yalçın’ın kız kardeşi sinir krizi geçirirken köylülerde ise şaşkınlık hakimdi. Yalçın, köyde kendi halinde, sessiz, sakin biri olarak biliniyordu…

Öte yandan jandarmanın, intiharla ilgili soruşturma başlattığı bilgisi geldi. Niyazı Yalçın’ın cansız bedeni ise otopsi için adli tıpa kaldırıldı.

Esra Çanlı