Başkan yerel gazeteler ile temas kurdu

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, 31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala, Merkez İlçede bulunan yerel gazetelere ziyarette bulundu. Başkan Gökhan’ın dün son ziyarette bulunduğu gazete ise Çanakkale Gündem Gazetesi oldu.

31 Mart’ta yapılacak olan mahalli idareler seçimlerine sayılı günler kala Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan saha çalışmalarını hızlandırdı. Başkan Gökhan dün Çanakkale Merkez’de yayıncılık faaliyetinde bulunan yerel gazetelerin bir kısmına ziyarette bulundu. Başkan Gökhan’a yerel gazetelere yapmış olduğu ziyarette, CHP Merkez İlçe Başkanı Ali Uyanık ve kadın Belediye Meclis Üyesi Adayları da eşlik etti.

Başkan Gökhan ziyaretlerine Aynalı Pazar gazetesi ile başladı. Aynalı Pazar’dan sonra ziyaret sıralaması, Kalem Gazetesi, Haberci Çanakkale, Boğaz Medya ve Çanakkale Gündem Gazetesi olarak şekillendi.

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ın ziyaretleri kapsamında son durağı Çanakkale Gündem Gazetesi oldu. Gazetemiz ziyareti sırasında İmtiyaz Sahibi Ali Güngör Yıldız ile görüşmeler gerçekleştiren Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Yıldız ile seçim istişaresinde bulundu.

Yapılan ziyaret, Gündem Gazetesi önünde gerçekleştirilen toplu fotoğraf çekiminin ardından son buldu.

Tunahan Ünsal