Başkan Gökhan çalışmaların startını verdi

Cumhuriyet Halk Partisi İl ve Merkez İlçe Gençlik Kolları Cumartesi günü kahvaltı düzenledi. Kahvaltıda kentin gençleri bir araya geldiler. Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan gençlerle kahvaltıda bir araya geldi ve yerel seçim çalışmalarının startını verdi. Başkan Gökhan sloganımız belli, “Ülgür Ülgür Çanakkale özgür” vurgusunda bulundu. Ayrıca kahvaltıda Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ın seçim şarkısı ilk defa dinlendi.

CHP İl ve Merkez İlçe Gençlik kolları Cumartesi günü Troy Huqka’da saat 10.00’da kahvaltılı bir buluşma düzenlediler. Düzenlenen kahvaltılı etkinliğe, CHP İl Başkanı İsmet Güneşhan, CHP Merkez İlçe Başkanı Ali Uyanık, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Başkan Gökhan’ın eşi Hale Gökhan, İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Kadir Erkabadayı, Merkez İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ozan Çarık, ve birçok genç katıldı.

Kahvaltıda Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, mekana yeni seçim şarkısı ile katıldı. Seçim şarkısı gençlerden tam not aldı.

“Seçim çalışmalarını başlatıyoruz”

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, “Seçim kampanyasını sizlerle başlatmanın mutluluğu içerisindeyim. Bu kentte en özgür olması gerekenlerin başında kadınlar ve gençler gelmektedir. Yıllardır biz bunun için çabalıyoruz. O yüzden sloganımız “Ülgür Ülgür, bu kent özgür.” Özgürlüğü yaşamaya devam edeceğiz.

“Gençler sizin göreviniz daha büyük”

Çağdaş gençlik… Bu gününün çağdaş medeniyetler seviyesini daha üstlere taşıyacak olan gençler, sizin göreviniz çok daha büyük. Tam karşınızda sizin yaşıtlarınız bu vatan için canlarını verdiler. Onlar sizleri seyrediyorlar, biz canımızı verdik acaba onlar ne yapıyorlar diye gözlemliyorlar. Bizler bunun mücadelesini hep vereceğiz ve bu mücadeleden sizlerinde gayretiyle galip çıkacağız. Sizin pratik zekanız, sosyal medyadaki becerileriniz elbette ki bizim önümüze geçeceksiniz.

“Bu yıl gençliğin yılı”

Önümüzdeki dönemde gençlerle ilgili çok fazla projemiz var. Bu yıl özgür gençliğin yılı.

“Cumhurbaşkanımızın manifestosunu biz yıllardır gerçekleştiriyoruz”

Cumhurbaşkanımız geçtiğimiz günlerde bir manifesto yayınladı. Bizim yaptıklarımızı vaat ediyor. Biz onları Çanakkale’de çoktan yaptık. Belediye Meclisi’ni canlı yayınla vereceklermiş, biz yıllardır canlı yayınlıyoruz. Biz bu kenti hiçbir zaman ranta kurban etmedik. Daha insana, kültüre, sanata, dar gelirlilere yönelik projelerimiz var.

“Çanakkale’yi çok istiyorlar ama kazanamazlar”

Çanakkale’yi çok istiyorlar. Ben olsam bende Çanakkale’yi çok isterdim. Çanakkale’yi kazanamazlar. Çanakkaleli artık her şeyi biliyor. Ezberledik. Kimin ne olduğunu Çanakkaleli çok iyi biliyor. Değerli gençler sokakta Belediyeniz ile iftihar edebilirsiniz. Hiçbir yolsuzluğumuz, usulsüzlüğümüz yoktur. Müfettiş birçok denetlemede bulundu. Tertemiz aklanarak çıktık. Sayıştay her sene bizi denetler, en ufak bir kamu zararı bulamamıştır. Çanakkale Belediyesi 1968’den beri 50 yıldır, Belediyede en ufak bir yolsuzluk bulunmamıştır.

“Hiçbir ayıbımız yok!”

Gençler sokakta başınız dik bir şekilde dolaşabilirsiniz, hiçbir ayıbımız yoktur” açıklamalarında bulundu.

Tunahan Ünsal