Lapseki diyaliz ünitesine kavuştu

Lapseki Devlet Hastanesi bünyesinde hizmete giren Diyaliz Ünitesinde hasta kabulüne başlandı.

Lapseki Devlet Hastanesinde daha önce AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Av. Bülent Turan tarafından sözü verilmiş olan Diyaliz Ünitesi, hasta kabulüne başladı.

Diyaliz Ünitesi Sorumlusu Uz. Dr. Muammer Topaloğlu bu hafta hizmete açılan Diyaliz ünitesinde şimdiden 14 hastanın diyaliz tedavisi görmekte olduğunu belirterek, Hasta sayısının ileriki günlerde daha da artması beklediklerini ifade etti.

Lapseki Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Gökhan Baştürk, Lapseki bölgesindeki tüm diyaliz hastalarına hastanemizde hizmet vermek istediklerini, artık diyaliz hastalarının il merkezine kadar gitmelerine gerek kalmadan boğaz manzaralı ve konforlu diyaliz ünitesinde tedavilerini görebileceklerini belirtti.  Diyaliz hastalarımızı evlerinden alıp, yine evlerine bırakan servis hizmetinin de başladığını belirten Op. Dr. Baştürk, “Hastalarımıza en konforlu hizmeti sunmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz.  Ayrıca Lapseki’ye misafir olarak gelen diyaliz hastalarımız içinde, Misafir Diyalizimiz hazır.” diye konuştu.

Haber Merkezi

 WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com