Güney Marmara iş dünyası Bandırma’da buluştu

ÇASİAD, BASİAD, BANSİAD, BİSİAD, BAGİAD ve BANGİAD yöneticileri, GÜNMARSİFED organizasyonunda Bandırma’da bir araya geldi.

ÇAGİAD’ın haberine göre Çanakkale Sanayici ve İş İnsanları Derneği (ÇASİAD), Balıkesir Sanayici ve İş İnsanları Derneği (BASİAD), Bandırma Sanayici ve İş İnsanları Derneği (BANSİAD), Biga Sanayici ve İş İnsanları Derneği (BİSİAD), Balıkesir Genç İş Adamları Derneği (BAGİAD), Bandırma Genç İş Adamları Derneği (BANGİAD) yöneticileri, Güney Marmara Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (GÜNMARSİFED) organizasyonu ile 25 Ocak 2019 Cuma gecesi Bandırma’da bir araya gelerek iş dünyası ile ilgili çeşitli konuları görüştüler.

Güney Marmara Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu – GÜNMARSİFED’in, TÜRKONFED tarafından 2019 yılında Pilot Federasyon olarak seçilmesi ve bundan dolayı pilot uygulamaları, 2019 İş Dünyası gelişmelerini görüşmek ve üye dernekleri BANSİAD ve BANGİAD organizasyonu olan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayları programını değerlendirerek katılım sağlamak üzere Bandırma’da bir araya geldiler.

ÇASİAD Başkanı Semih Başaran: “Türkiye’nin önde gelen girişimcilerinin ve İş Dünyası yöneticilerinin oluşturduğu TÜRKONFED ile hep işbirliği içinde olduk. Türkiye İş Dünyasını Çanakkale Savaşlarının 100.Yılında TÜRKONFED Zirvesi’nde Derneğimiz ev sahipliğinde İlimizde bir araya getirdik. Çanakkale Savaşlarının 100. Yılında gerçekleştirdiğimiz Zirvede İlimizin tanıtılmasına, turizmine önemli katkı sağlayarak bölgesel sorunlarımızı da ele aldık. ÇASİAD olarak şehrimizin sorunlarına çözüm üretmek ve ekonomik gelişimine katkı sağlamak adına çalışmalarımıza devam edeceğiz. ÇASİAD E.Dönem Başkanımız Erdal Akarsu TÜRKONFED Yönetim Kurulunda Çanakkale Bölgesini temsil etmektedir” dedi.

Başaran, GÜNMARSİFED’in 2019 pilot çalışmalarının Güney Marmara İş Dünyasına önemli katkı yapacağını dile getirerek; bölge İş Dünyasının ihtiyaç duydukları konularda her zaman destek vermeye devam edeceklerini ifade etti.