Hedef: 7/24 ulaşılabilir bir başkan!

AK Parti Çanakkale Belediye Başkan Adayı Ayhan Gider, tanıtım broşürüne kendi özel cep telefonu numarasını da yazdırdı. Başkan adaylığı döneminde vatandaşların sorunlarını dinleyip, hızlı çözümler arayan Gider’in bu hareketi kentlilerden büyük ilgi gördü.

Çanakkale Belediye Başkan Adayı Ayhan Gider, İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğinde de kullandığı cep telefonu numarasını hiç değiştirmedi. Genel Seçimlerde bu telefon numarası broşürlere basılarak vatandaşlara dağıtılan Gider, hemen hemen her Çanakkaleli’nin telefonunda bulunan bu numaradan arayan, mesaj atan herkese geri dönüş yapmıştı. Şimdi ise 31 Mart Yerel Seçim çalışmaları kapsamında yeni broşürlere de tekrar aynı numarasını yazdırdı. Mevcut belediyeye ulaşamamaktan ve sorunlarını duyuramamaktan yakınan Çanakkaleliler,bir belediye başkan adayının doğrudan kendi telefonunu paylaşmasını takdirle karşıladı.
İdarecilik ve siyasi hayatı boyunca cep telefonu numarasını hiç değiştirmediğini belirten Gider, “Çanakkale halkının sorunlarını biliyorum. İdarecilik ve Milletvekilliği dönemlerinde numaramı hiç değiştirmedim. Arayan, mesaj atan herkesin istekleri ve sorunlarına çözüm odaklı yaklaştım. Bu anlayışım hiçbir zaman değişmedi. 31 Mart Yerel Seçimlerinde bu numaramı kullanmaya devam ediyorum. Özel numaramı tüm vatandaşlarımızın görebilmesi için seçim broşürlerine bastırdım. Dileyen kim varsa beni arayabilir” diye konuştu.

 WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com