Gökhan da Çeşmeyi İnceledi!

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Barbaros Mahallesi’nde yer alan ve bir yıldır akmayan Ağıdağı Kuşça Kestane Memba Suyu çeşmesine giderek mahalleli ile birlikte incelemelerde bulundu. AK Parti Belediye Başkan Adayı Ayhan Gider de kısa zaman önce benzer bir amaç için mahalleye gitmişti.

Barbaros Mahallesi sakinleri, mahallede yer alan fakat tam bir yıldır akmayan Ağıdağı Kuşça Kestane Memba Suyu çeşmesinden oldukça şikâyetçi… Geçtiğimiz günlerde AK Parti Çanakkale Belediye Başkan Adayı Ayhan Gider de mahalleye gelerek vatandaşlarla konuşarak çeşme için çözüm önerilerinde bulunmuştu.

Önce Gider sonra Gökhan!

Dün ise Belediye Başkanı Ülgür Gökhan da Barbaros’a giderek vatandaşın derdine çözüm aradı. Barbaros Mahalle Muhtarı Şaban Şahin, Tatlı Sular Başkanı Ramazan Demircan ve çok sayıda mahalleli de bu ziyaretinde Gökhan’a eşlik etti.

Ülgür Gökhan, mahallede gerçekleştirdiği temasların ardından ziyaretini “Kentlilerimizin tatlı su ihtiyacını gidermek için Barbaros’ta yer alan Ağıdağı Kuşça Kestane Memba Suyu çeşmesine Barbaros Mahalle Muhtarı Şaban Şahin, Tatlı Sular Başkanı Ramazan Demircan ve mahalle sakinleri ile incelemelerde bulunduk” sözleriyle anlattı.

Esra ÇanlıWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com