Turan, “23 Nisan’da bile koltuk verilmez!”

Cumhuriyet Halk Partisi’nin son günlerde yerelde ve genelde yaşamış olduğu çalkantılı süreç için sert bir yorum yapıldı. Yorumun sahibi Ak Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan olurken, Turan, “Bunlara 23 Nisan’da bile koltuk verilmez” vurgusunda bulundu.

Cumhuriyet Halk Partisi son günlerde yerel seçim çalışmalarını hızlandırdı ve aday belirleme sürecini sert virajlarla geçti. CHP yerelde ve genelde çalkantılı süreçlerden geçerken, önce istifa haberleri geldi sonrada tartışma.

CHP İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu geçtiğimiz gün akşam saatlerinde önce istifa etti, sonra istifasını geri çekti. Öte yandan Genel Merkez’de İzmir adayları değerlendirilirken, Parti Meclisi üyesi ve İzmir Milletvekili Seda Erdan Kılıç salonu terk etti.

Tüm bu yaşananların üzerine Ak Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, “Ülke değil, apartman yönetim teslim edilmez. 23 Nisan’da bile koltuk verilmez!” ifadelerini kullandı.

TURAN DEVLET HASTANESİ’NDE

AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Av. Bülent Turan, Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi, acil serviste ve yatan hastaları ziyaret ederek geçmiş olsun temennisinde bulundu.

Grup Başkanvekili Bülent Turan, Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi acil servise giderek buraya gelen hastalara ‘geçmiş olsun’ temennisinde bulunup, acil serviste görev yapan doktorlardan hastaların sağlık durumu hakkında bilgi aldı. Ardından geçtiğimiz kasım ayında Çan ilçesindeki 18 Mart Termik Santrali’nde işçilerin conta değiştirdiği sırada buhar kazanında sıkışma nedeniyle meydana gelen patlama da ağır yaralanan Onur Terzi’yi ve yatan hastaları ziyaret ederek geçmiş olsun temennisinde bulundu.

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan “Geçtiğimiz gün Ankara’dan geldim programlar yapıyoruz, çeşitli ziyaretlerde bulunuyoruz. Bu gece de il merkezindeki Devlet hastanemizin acil servisine giderek burada tedavi gören hastaları ziyaret ettik tüm hastalarımıza Allah acil şifa versin” dedi.

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’a hastane ziyaretinde Sağlık il müdürü Ali Taşçı, Hastane Müdürü Uzm. Dr. Ufuk Tali eşlik ettiler.

Tunahan Ünsal