Gökhan Bayram: “Atatürk’ün Köpeğinin Adıyla Barınak Kuracağım!”

İYİ Parti Kepez Belediye Başkan Adayı Gökhan Bayram, seçimleri kazanması durumunda Atatürk’ün köpeğinin adı olan ‘Foks’ ismiyle Hayvan Barınağı ve Oteli kuracaklarını belirtti.

İYİ Parti Kepez Belediye Başkan Adayı Gökhan Bayram, 31 Mart Yerel Seçimlerini kazanması durumunda gerçek bir hayvansever olan Atatürk’ün yanından ayırmadığı, yurt gezilerine, diplomatik ve siyasi toplantılara götürdüğü köpeği Foks’dan adını alan bir barınak ve otel kuracağını duyurdu.

“Hayvan oteli büyük bir ihtiyaç”

İyi Parti Kepez Belediye Başkan Adayı Bayram, sokak hayvanları için bakımevi,  evcil hayvanlar için hayvan oteli oluşturacaklarını modern yapıda, hijyen ve sağlığın esas alınacağını kaydetti. Barınak bünyesinde Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi kuracağını aktaran Bayram, “Her türlü cerrahi operasyon yapılabilecek. Veterinerlerimiz, maddi durumu yetersiz Kepezli hayvanseverlere ve acil vakalara ücretsiz hizmet verecek. Özellikle köpek ve kedi sahibi olan Kepezliler tatile ve çeşitli nedenlerle şehir dışına çıktıklarında hayvanlarını bırakacakları yerleri Foks Hayvan Oteli olacak” dedi.

“Türkiye’de farklı bir barınak olacak”

Gökhan Bayram, burasının aynı zamanda bir okul olacağını, hayvan sahiplerine periyodik eğitimler düzenleneceğini, evinde kedi, köpek, kuş, balık ve diğer canlıları olan Kepezlilere uzmanlarca ücretsiz eğitimler verileceğini belirtti. Bayram, projesiyle ilgili verdiği bilgide “Belediye, hayvansever STK ve Kepezlilerin işbirliğinin en güzel örneğini sergileyecek. Hayvanlar için gönüllü başvurusu alınacak. Barınağın web sitesi üzerinden hayvan sahiplenilebilecek” cümlelerini aktardı.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com