Çanakkale BİK’ten Semizoğlu’na ziyaret

Çanakkale Basın İlan Kurumu Müdürü Hasan Hüseyin Kemal, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu’na ziyarette bulundu.

ÇTSO’nun haberine göre Çanakkale Basın İlan Kurumu Müdürü Hasan Hüseyin Kemal, ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu’nu ÇTSO Kongre Fuar merkezinde ziyaret etti.

Basın İlan Kurumu Müdürü Hasan Hüseyin Kemal, Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu’na, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası’nın son dönemde, “2018 Troya Yılı” ve “Ezine Gıda İhtisas OSB” gibi bölgenin vizyonunu değiştirecek ölçekte gerçekleştirdiği lobicilik faaliyetlerinin yerel ve ulusal basında büyük ses getirdiğini belirterek, bölgenin gelişmesi için yapılan çalışmalar için teşekkür etti.

Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu da özgür, tarafsız ve şeffaf bir basına hepimizin ihtiyacı var diyerek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendisine, “Osmanlı Belgelerinde Çanakkale Deniz Ticareti- Geçmişe Yolculuk ” kitabı hediye etti.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com