Gökhan Bayram, “Bana yardım eder misiniz?”

İYİ Parti Kepez Belediye Başkan Adayı olan ve adaylığı açıklandıktan sonra birçok kesim tarafından desteklenen Gökhan Bayram’dan mesaj var. Bayram, “Aday çıktığım yolda yarışmak istiyorum!” vurgusunda bulunurken, seçmenlere hitap etti.

İYİ Parti tarafından Kepez Belediye Başkan adayı olarak açıklandığı günden sonra Kepez’de siyasi dengeleri değiştiren Gökhan Bayram, yarışta bende varım mesajı yayınladı. Bayram, “Yarışta seçim hakkım elimden alınmasın” dedi ve ekledi, “Bana destek olun!”

“İttifak görüşmeleri ile adaylığım tehlikede”

İYİ Parti Kepez Belediye Başkan Adayı Gökhan Bayram, sosyal medyada bugün dikkat çeken bir paylaşımın altına imza attı. Bayram, İttifak görüşmeleri nedeniyle adaylığım çıkmaza girmiştir, bana destek olun derken, konuşmasını, “Ben Çanakkale Kepez’in İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Gökhan Bayram. Akademisyen ve iletişimci, Kamu ve Yerel Yönetimler Uzmanıyım. 4 üniversite okudum. Ülkeme hizmetimle yüzlerce ödül aldım. Ecevit’ten Demirel’e birçok liderden referansım var. Binlerce insana hizmet ve yardım ettim. Genç, Cumhuriyetçi, Milliyetçi, Halkçı, Atatürkçü bir adayım.

“Kısa bir mesajla destek olun”

Kepezlilerin yoğun sevgi ve desteğini görüyorum. Fakat İttifak Görüşmesi nedeniyle belirsizlik yaşanıyor. Aşağıda, İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener’in iletişim adresleri bulunuyor. Beni azıcık da olsa tanıyanlar bunlardan birine “Aday olmamı istediğinizi” içeren kısa bir destek mesajı lütfen atar mısınız?

Cuma sabahına kadar vaktimiz var. Çevrenizle de paylaşır ve gücümüze güç katarsınız mutlu olurum. Saygılarımla…

Mail: bilgi@iyiparti.org.tr

İnstagram; https:// www.instagram.com/ meralaksener/

Facebook: https://www.facebook.com/meral.aksener.9

Twitter: https:// twitter.com/ meral_aksener” cümlelerini kullandı.

Tunahan ÜnsalWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com