İskenderoğlu: “Her seçim bir milattır!”

AK Parti Çanakkale Milletvekili ve Genel Merkez Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Jülide İskenderoğlu; hafta sonu yoğun programının ardından haftanın ilk gününde Ezineliler ile bir araya geldi. Burada açıklamalarda bulunan İskenderoğlu, 31 Mart’ı işaret ederek “Her seçim bir milattır!” dedi.

Meclisin tatile girmesiyle Çanakkale’ye gelen İskenderoğlu, çalışmalarına hiç ara vermeden devam etti. 1915 Çanakkale Köprüsü Kule Keson Temelleri’nin Kuru Havuzdan Islak Havuza Geçiş Töreni, Gelibolu Namık Kemal Ortaokulu Karne Töreni, Çanakkale MÜSİAD Genel Kurul Toplantısı, 31 Mart 2019 Yerel Seçimler Aday Tanıtım Toplantısı gibi bir çok etkinliğe katıldı. AK Parti Çanakkale Milletvekili Grup Başkanvekili Bülent Turan ile birlikte Çanakkale’deki proje ve yatırımları takip eden İskenderoğlu, teşkilat çalışmalarına da hız kesmeden devam etti.

Hafta başında Ezine’ye geçen İskenderoğlu; AK Parti Ezine Belediye Başkan Adayı Güray Yüksel ile bir araya geldi. Başkan Adayı Yüksel ile birlikte Ezine Öğretmenevi’nde teşkilatla bir araya gelen İskenderoğlu; 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri ve ilçede devam edilen yatırımlarla ile ilgili istişarelerde bulundu.

“Türkiye bölgesinde önemli bir aktör”

31 Mart 2019 Yerel Seçimleri’nin hayati öneminin vurgulandığı ziyarette İskenderoğlu, “Her seçim bir milattır, Türkiye, şu anda da bölgesinde ve dünyada her alanda çok daha güçlü bir aktör konumuna yükseldi” diye konuştu. AK Parti’nin siyaset kurumuna vizyon getirdiğinin altını çizen İskenderoğlu, AK Parti’nin bu seçimlerde de milletin desteği ile birinci parti çıkarak tüm belediyeleri alacağı hedefini yineledi.

Belediye Başkan Adayı Güray Yüksel ve İlçe teşkilatından isimlerle Ezine Devlet Hastanesi’ni de ziyaret eden İskenderoğlu, hastalarla ve hasta yakınlarıyla sohbet ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.