ÇATUD’ta yeni dönem

Çanakkale’nin en köklü derneklerinden biri olan Çanakkale Turizm Tanıtma Derneği (ÇATUD) olağan genel kurulunda yeni yönetimini seçti. Derneğin yeni başkanı İsmet Balkan oldu.

ÇATUD, 20 Ocak’ta düzenlenen olağan genel kuruluyla yeni yönetimini belirledi. Dokuz yıl boyunca görevini yerine getiren Sefer Göztepe ve yönetimi, Dernek mülkü olan Sun-San otelde kahvaltılı olarak üyelerin tamamına yakınının katılım sağladığı kongrede oy birliği ile yeni yönetim belirlendi.

İsmet Balkan, katılım sağlayan üyelerin tamamının oyunu alarak, yeni Dernek Başkanı oldu.

Balkan, yaptığı teşekkür konuşmasında Çanakkale Turizminin büyük bir potansiyel içerdiğini ifade etti. Dernek üyelerinin çok tecrübeli turizmcilerden oluştuğunu, birlik beraberlik içinde Çanakkale Turizmini Uluslararası boyuta taşıyacak olanaklara ve bilgiye sahip olduklarını belirten Balkan, yurt içinden ve yurt dışından derneklerle irtibata geçilerek 2019 yılının Çanakkale için başarılı bir yıl olması için çaba göstereceklerini ifade ederek Eski Yönetime başarılı çalışmaları için teşekkür etti.

Çanakkale Turizm ve Tanıtma Dernek yeni yönetimi İsmet Balkan, Nuray Artut, Kadir Başol, Zeynep Başaran, Mevlut Savrul, Özlem Eryiğit’ten oluştu.

Haber MerkeziWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com