Çanakkale’ye madalya ile döndüler

14-20 Ocak 2019 tarihleri arasında düzenlenen Türkiye Açık Kick Boks Şampiyonası’nda Çanakkale’yi temsil eden Hasan Akçalı altın, Erkan Özbey ise bronz madalya aldı.

Çanakkale Kick Boks İl Temsilciliği’nin haberine göre 14-20 Ocak 2019 tarihleri arasında Antalya’da yapılan Türkiye Açık Kick Boks Şampiyonası’nda ilimizi temsil eden sporcularımız Hasan Akçalı altın madalya, Erkan Özbey bronz madalya alarak başarı elde ettiler.

Şampiyonaya Çanakkale ili olarak iki sporcu ile katıldıklarını belirten Çanakkale Kick Boks İl Temsilcisi Serkan Bozacı; “Bu şampiyonadan da Çanakkale olarak %100 başarı ile döndük çok mutluyuz. Desteklerinden dolayı Çanakkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sayın Aziz Sinan Alp, Şube Müdürümüz Sedat Bektaş nezdinde tüm GSİM personeline, Çanakkale Halk Eğitim ve ASO Müdürü Sayın Yasemin Şenol ve Halk Eğitim personeline teşekkürlerimizi sunarım.

Ayrıca Çanakkale Assos Spor Kulübü sporcuları Hasan Akçalı ve Fatma Nur Ozar 7-10 Nisan 2019 tarihlerinde yapılacak olan Turkish Open Açık Katılımlı Avrupa Kupası Kick Boks Şampiyonasında da ilimizi Kick Boks Milli Takımımızda temsil edeceklerdir. Çanakkale’mize hayırlı olsun.” dedi.