Altınok sahaya indi

Geçtiğimiz Pazar günü düzenlenen Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Çanakkale Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı’yla Kepez için adaylığı kamuoyuna duyurulan Alper Altınok, ilçe halkıyla birebir temaslarına hız verdi.

Ak Parti Kepez Belediye Başkan adaylığı, AK Parti Genel Başkanı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzası ve Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş’un açıklaması ile ilan edilen Alper Altınok belediye başkan adayı olarak saha çalışmalarını hızlandırdı.

İlk olarak Kepez Belediyesi’ni ziyaret eden Altınok, belediye çalışanlarına karanfil takdim etti ve çalışmalarında başarılarının devamını diledi. Daha sonra Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan’ı ziyaret eden Altınok, Çanakkale 1915 Boğaz Köprüsü ve Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesinin aktif hale gelmesiyle bu gelişmelerden Kepez’in de ekonomik ve sosyal yönden olumlu anlamda etkileneceğini belirterek “Önümüzdeki beş yıl Kepez’imiz için büyük önem taşıyor” dedi.

Türkiye’nin nüfus yoğunluğu olarak en büyük beldesi Kepez’e Ak Parti belediyeciliğinin katacağı çok şey olduğunu anlatan Altınok, bu projeleri yakın zamanda kamuoyu ile paylaşacaklarını söyledi. Ardından pazaryerini ziyaret eden Ak Parti Belediye Başkan Adayı Altınok, pazarcı esnafıyla sohbet etti, karanfil dağıttı. Gün boyu ziyaretlerini sürdüren Altınok, 31 Mart yerel seçimlerinde Ak Parti’ye destek istedi ve mutlaka herkesin sandık başına gitmesi gerektiğini vurguladı.

Haber Merkezi