Gider, “Önemli olan gönül köprüsü”

Ak Parti Çanakkale Belediye Başkan Adayı Ayhan Gider geçtiğimiz günlerde Gelibolu’daydı. Gelibolu’da köprünün ayağının karadan suya kaydırılması törenine katılan Gider, köprü ile ilgili açıklamada bulundu.

Belediye Başkan Adayı Ayhan Gider 1915 Çanakkale Köprüsü ile ilgili yapmış olduğu sosyal medya paylaşımında, “bizim için önemli olan başka bir köprüdür” vurgusunda bulundu.

Ak Parti Çanakkale Belediye Başkan Adayı Ayhan Gider, 1915 Çanakkale Köprüsü ile ilgili bir paylaşımda bulundu. Gider köprü ile ilgili, “Bugün Çanakkale’miz için son derece önemli olan Boğaz köprüsünün inşaatında düzenlenen törene katıldık. Çok büyük bir yatırım, gurur duyuyoruz. Çanakkale’mize daha nice yatırımlar kazandıracağız. Bunlar bizim görevimiz.

Fakat; bizi en çok gururlandıran, başka bir köprü. Öyle betondan, demirden de değil. Sevgiyle, muhabbetle kurulan gönül köprüsü… Bugün Gelibolulu hemşerilerimizin ilgisini, samimiyeti, muhabbeti, bizim için en değerli yatırımın geri dönüşü. Bizim tek sermayemiz, en büyük kazancımız bu” cümlelerini kullandı.

Tunahan ÜnsalWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com