Övün “Eceabat hizmetin en güzelini hak ediyor”

CHP Eceabat Belediye Başkan Adayı Metin Övün pazar yerindeki esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. “Eceabat, hizmetin en güzelini hak ediyor” diyen Övün, seçimlerin hemen ardından ilçede kapalı Pazar yeri yapılması için gerekli çalışmaları başlatacaklarını söyledi.

CHP’nin Eceabat Belediye Başkan adayı Metin Övün, Eceabat pazaryerindeki hemşerilerini ve pazar esnafını ziyaret ederek, Eceabat’ın yıllardır önemli bir eksiği olan kapalı pazaryerinin vaatlerinin arasında olduğunu dile getirdi ve seçimden sonra hemen gereğini yapağını söyledi.

CHP’nin Eceabat Belediye Başkan adayı Metin Övün, Eceabat pazaryerindeki hemşerilerini ve pazar esnafını ziyaret ederek, Eceabat’ın yıllardır önemli bir eksiği olan kapalı pazaryerinin vaatlerinin arasında olduğunu dile getirdi ve seçimden sonra hemen gereğini yapacağını söyledi.

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerin Eceabat için dönüm noktası olacağını söyleyen CHP Eceabat Belediye Başkan adayı Metin Övün “Sokak aralarına kurulan açık pazar neredeyse Türkiye’nin hiçbir yerinde kalmadı. Güzel Eceabat’ımızda pazarcı esnafımız ve hemşerilerimiz Perşembe Pazarı yeri son derece kullanışsız durumda olduğu için kış aylarında brandaların altında soğuktan, rüzgârdan ve yağmurdan, yaz aylarında ise güneşten korunmak için büyük zorluklar yaşamaktalar.” diye konuştu.

“Eceabat’a Hizmetlerin En Güzelini Sunmak İstiyoruz”

Övün; “İlçemizde yaşayan hemşerilerimizin kültürel, sosyal ve ekonomik olarak daha iyi şartlarda yaşamaları önceliğimiz olacak. Eceabat’ımız için hizmetlerin en güzelini sunmak istiyoruz ve Sosyal Belediyecilik anlayışını hayata geçireceğiz.

Bugün ilçemizde kurulan pazarda hemşerilerimizi ve pazarcı esnafımızı ziyaret ederek, kapalı pazaryeri yapacağımızın sözünü verdik. Eceabatlı hemşerilerimin ve pazar esnafımızın daha sağlıklı ve iyi şartlarda alışveriş yapabilmeleri için Eceabat Kapalı Pazaryeri projemizi hayata geçireceğiz.

Yapacağımız Pazaryeri haftanın 1 günü Pazar, 6 gün Otopark olarak kullanılacak ve çatısına kuracağımız güneş panelleri ile kendi kullanacağı elektriği üretecek.” dedi.

Haber MerkeziWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com