Bayramiçliler Başkan Arslan’ı evlerinde ağırladı

Bayramiç Belediye Başkanı Sadettin Arslan, ilçe halkını evlerinde ziyaret ederek, sorunlarını dinliyor.

Bayramiç Belediye Başkanı Sadettin Arslan, ilçe halkını evlerinde ziyaret ediyor. Her gün ilçedeki vatandaşlardan bazılarının evlerine konuk olan Başkan Arslan, halkın sorunlarını dinleyerek, taleplerini almaya devam ediyor.

Mahalle mahalle, sokak sokak gezerek evlere misafir olan Başkan Arslan, “Vatandaş odaklı çalışıyoruz. Vaat ettiğimiz projeleri bir bir hayata geçiriyoruz. Yönetimdeki temel ilkemiz herkesin görüşüne yer vermek. Proje ve hizmet üreterek Bayramiç´i daha da büyütmek. Biz her daim halkımızın içinde olmak durumundayız. Sağ olsunlar halkımız bizleri evlerine davet ederek en iyi şekilde ağırlıyor. Bizlerde onların dilek ve taleplerini yerine getiriyoruz. Vatandaşımın bir sıkıntısı varken, benim rahat etmem mümkün değil. Bayramiç halkının gece gündüz hizmetindeyiz. Çok çalışarak, çok üreterek hizmete sonuna kadar devam edeceğiz. 2023 hedeflerimiz artık uzak değil. El ele, gönül gönüle bu hedeflere doğru emin adımlarla ilerliyoruz. Tek arzumuz var. O da Bayramiçlilerin daha konforlu, daha huzurlu ve daha sağlıklı bir yaşam sürmesi” dedi.

Ziyaretler sırasında, ‘kapımız da gönlümüz de herkese açık’ vurgusu yapan Başkan Arslan, gittiği her yerde sevgiyle karşılanmasının kendisini onurlandırdığını belirterek, ziyaretlerin önümüzdeki günlerde de süreceğini belirtti.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com