Çanakkale Belediyespor Kulübü sporcuları, 5-6 Ocak tarihleri arasında düzenlenen yüzme müsabakalarında 49 birincilik, 25 ikincilik ve 18 üçüncülük ile en çok derece alan kulüp oldu.
Yüzme İl Temsilciliği Faaliyet programında yer alan 5-6 Ocak 2019 tarihlerinde Anafartalar Olimpik Yüzme Havuzunda 7 kulüp 98 sporcunun katılımı ile gerçekleşen Anadolu yıldızlar ligi seçme, 11-12 yaş Vize ve Tecrübesizler Teşvik müsabakaları düzenlendi. Çanakkale Belediyespor Kulübü, İçdaş Spor Kulübü, Çanakkale GSK, Işık GSK, Elit Yüzme, Anafartalar Yüzme Kulübü ve Çanakkale Ay Yıldız Spor Kulübü sporcularının kıyasıya mücadeleleri ile geçen müsabakada tüm spor kulüpleri arasında Çanakkale Belediyespor Kulübü 49 birincilik, 25 ikincilik ve 18 üçüncülük ile en çok derece alan kulüp oldu.
Çanakkale Belediyespor Kulübü sporcularının isimleri ve aldıkları dereceler aşağıdaki gibidir;
Hasan Can KORKMAZ
200 m karışık 2:48:75 derecesi ile il 1. si
100 m kurbağalama 1:25:71 derecesi ile il 1. si
50 m serbest 00:28:45 derecesi ile il 1. si
50 m kurbağalama 00:37.71 derecesi ile il 1. si
400 m serbest 4:59:03 derecesi ile il 1. si
50 m kelebek00:32:51 derecesi ile il 1. si
100 m serbest 1:03:75 derecesi ile 1. ci
200 m Kurbağalama 3:06:38 derecesi ile 1.ci olmuştur.
Deniz KAVDIR
200 m Karışık 2.46.26 derecesi ile il 1. si
50 m serbest 00:30:49 derecesi ile il 1. si
100 m kelebek 1:12.90 derecesi ile il 1. si
400 m serbest 5:04:49 derecesi ile il 1. si
50 m Kelebek 00:32:86 derecesi ile il 1. si
100 m serbest 1:03:94 derecesi ile il 1. si
50 m sırtüstü 00:37:52 derecesi ile il 1. si olmuştur.
Eylül Kayra ARKAN
200 m Karışık 2.51.31 derecesi ile il 1. si
100 m kurbağalama 1:30:94 derecesi ile il 1. si
100 m Kelebek 1:18:62 derecesi ile il 1. si
50 m kurbağalama 00:42:52 derecesi ile il 1. si
400 m serbest 5:12:11 derecesi ile il 1. si
50 m Kelebek 00:35:37 derecesi ile il 1. si
100 m Serbest 1:08:58 derecesi ile il 1. si
50 m Serbest 00:32:12 derecesi ile il 1. si olmuştur.
Eylül EKİNCİ
100 m kurbağalama 1:27:87 derecesi ile il 1. si
50 m Serbest 00:31:54 derecesi ile il 2. si
50 m Kurbağalama 00:40:36 derecesi ile il 1.si
50 m Kelebek 00:34:00 derecesi ile il 2. si
200 m Kurbağalama 3:10:58 derecesi ile il 1.si
50 m Sırtüstü 00:37:77 derecesi ile il 2. si olmuştur.
Emir Alp MALTEPE
200 m Karışık 3:04:03 derecesi ile il 1. si
100 m kurbağalama 01:31:32 derecesi ile il 2.si
50 m serbest 00:33:80 derecesi ile il 1. si
50 m kurbağalama 00:41:12 derecesi ile il 2. si
50 m Kelebek 00:36:57 derecesi ile il 2. si
100 m serbest 1:18:13 derecesi ile il 1. si
200 m Kurbağalama 3:08:91 derecesi ile il 1. si
50 m Sırtüstü 00:43:15 derecesi ile il 3. sü olmuştur.
Ezgi CANDAN
50 m Serbest 00:31:62 derecesi ile il 3. sü
100 m Sırtüstü 1.20.83 derecesi ile il 1. si
400 Serbest 5:09:80 derecesi ile il 1. si
50 m Kelebek 00:34:25 derecesi ile il 3. sü
100 m Serbest 1:08:71 derecesi ile il 2.si
50 m Sırtüstü 00:39:27 derecesi ile 4. sü olmuştur.
Bade UMUL
200 m Karışık 3:08:23 derecesi ile il 2.si
100 m kurbağalama 1:39:56 derecesi ile il 3. sü
50 m Serbest 00:33:44 derecesi ile il 4. sü
100 m Sırtüstü 1:24:30 derecesi ile il 2. si
50 m kurbağalama 00:43:83 derecesi ile il 3. sü
400 m Sırtüstü 5:59:29 derecesi ile il 3. sü
200 m Sırtüstü 2:48:80 derecesi ile il 1. si
50 m Kelebek 00:39:15 derecesi ile il 4. sü
100 m Serbest 1:19:63 derecesi ile il 3. sü
200 m Kurbağalama 3:29:90 derecesi ile il 3. sü
50 m Sırtüstü 00:38:64 derecesi ile il 3. sü olmuştur.
İlayda TABAK
100 m kurbağalama 1:53:49 derecesi ile il 2 . si
50 m Serbest 00:35:69 derecesi ile il 1. si
200 m Serbest 2:44:84 derecesi ile il 1. si
100 m Sırtüstü 1:28:96 derecesi ile il 1. si
50 m kurbağalama 00:50:29 derecesi ile il 2. si
400 m Serbest 6:02:66 derecesi ile il 1. si
200 m Sırtüstü 3:10:64 derecesi ile il 1. si
50 m Kelebek 00:40:99 derecesi ile il 1. si
100 m Serbest 1:16:60 derecesi ile il 1. si
50 m Sırtüstü 00:40:06 derecesi ile il 1. si olmuştur.
Hazal KORKMAZ
100 m kurbağalama 1:47:77 derecesi ile il 3.sü
50 m Serbest 00:37:30 derecesi ile il 2. si
100 m Sırtüstü 1:32:70 derecesi ile il 2. si
50 m kurbağalama 00:49:17 derecesi ile il 5. si
200 m Sırtüstü 3:13:28 derecesi ile il 2. si
50 m Kelebek 00:46:92 derecesi ile il 2. si
100 m Serbest 1:24:28 derecesi ile il 3. sü
50 m Sırtüstü 00:41:92 derecesi ile il 1. si olmuştur.
Ilgın AYDINÖZ
100 m Kurbağalama 1:37:14 derecesi ile il 2. si
50 m Serbest 00:37:95 derecesi ile il 3. sü
50 m kurbağalama 00:45:79 derecesi ile il 2. si
200 m Sırtüstü 4:08:86 derecesi ile il 5. si
50 m Kelebek 00:48:62 derecesi ile il 3. sü
100 m Serbest 1:31:64 derecesi ile il 6. sı
200 m kurbağalama 3:26:94 derecesi ile il 1. si
50 m Sırtüstü 00:46:98 derecesi ile il 5. si olmuştur.
Tuanna ÖZKAN
100 m kurbağalama 1:46:19 derecesi ile il 1. si
50 m Serbest 00:36:30 derecesi ile il 2. si
200 m Serbest 2:58:91 derecesi ile il 2. si
100 m Sırtüstü 1:36:17 derecesi ile il 2. si
50 m kurbağalama 00:46:71 derecesi ile il 1. si
200 m Sırtüstü 3:21:47 derecesi ile il 2. si
100 m Serbest 1.20:57 derecesi ile il 2. si
50 m Sırtüstü 00:42:30 derecesi ile il 2. si
Kerem Kaan ÖZDEMİR
100 m kurbağalama 1:48:42 derecesi ile il 3. sü
50 m serbest 00:35:70 derecesi ile il 3. sü
100 m Sırtüstü 1.34:49 derecesi ile il 1. si
50 m kurbağalama 00:49:29 derecesi ile il 3. sü
200 m Sırtüstü 3:28:98 derecesi ile il 1. si
200 m kurbağalama 3:59:25 derecesi ile il 3. sü
50 m Sırtüstü 00:42:50 derecesi ile il 2. si olmuştur.
Bahar SAĞIN
50 m Serbest 00:39:44 derecesi ile il 1. si
50 m Sırtüstü 00:46:67 derecesi ile il 2.si olmuştur.
Asya AYVAZ
50 m Kelebek 00:47:64 derecesi ile il 2. si
50 m kurbağalama 00:59:56 derecesi ile il 4. sü olmuştur.
Coşkun AKSİD
50 m Sırtüstü 01:06:69 derecesi ile il 3. sü
50 m Serbest 00:58:08 derecesi ile il 1. si olmuştur.
Atilla TABAK
50 m Serbest 00:44:03 derecesi ile il 2. si
50 m Sırtüstü 00:50:56 derecesi ile il 1. si olmuştur.
Gökçe Duru ÇAKICI
50 m Serbest 00:54:40 derecesi ile il 1. si
50 m kurbağalama 01:01:83 derecesi ile il 1. si olmuştur.
Arel Deniz ŞEN
50 m Sırtüstü 01:04:85 derecesi ile il 1. si olmuştur.
Elif Ela Özgür
50 m Sırtüstü 00:48:58 derecesi ile il 5. si
50 m Serbest 00:44:59 derecesi ile il 7. si
Minel ERGİNAL
50 m Serbest 00:52:51 derecesi ile il 10. su
50 m Sırtüstü 00:56:44 derecesi ile il 7. si olmuştur.
İpek DEMİRTAŞ
50 m Sırtüstü 1:19:03 derecesi ile il 6. sı
Poyraz LEFKELİ
50 m Serbest 00:47:82 derecesi ile il 7. si olmuştur.
Mert Ali HIZIRLI
50 m kurbağalama 1.00.71 derecesi ile il 5. si
50 m Serbest 00:48:94 derecesi ile il 9. su olmuştur.
Etmen MENEKŞE
50 m Sırtüstü 01:22:37 derecesi ile il 7. si olmuştur.
Deniz ÇELİK
50 m Sırtüstü 01:37:32 derecesi ile il 9. su olmuştur.
Berk Bakır YAVAŞ
50 m Sırtüstü 01:04:75 derecesi ile il 9. su olmuştur.
Ege EROĞLU
50 m Sırtüstü 01:06:26 derecesi ile il 11. si olmuştur.
Ayaz EROL
50 m Sırtüstü 01:18:43 derecesi ile il 14. sü olmuştur.
Doruk ÖNER
50 m Sırtüstü 01:21:21 derecesi ile il 15. si olmuştur.
Mert Yiğit YAVUZ
50 m Sırtüstü 01:01:01 derecesi ile il 8. si olmuştur.
Ahmet ATAÇ
50 m Sırtüstü 01:03:84 derecesi ile il 9.su olmuştur.
Alpcan BAYIRLI
50 m Sırtüstü 01:14:02 derecesi ile il 11. Olmuştur.
Elifsu KANDEMİR
50 m Sırtüstü 01:31:75 derecesi ile il 9. cu olmuştur.
Elvin ŞAHİN
50 m Sırtüstü 01:09:77 derecesi ile il 6. cı olmuştur.
Nurhan Su BAYIRLI
50 m Sırtüstü 01:11:13 derecesi ile il 8. olmuştur.
Elifsu ODABAŞI
50 m Sırtüstü 01:12:20 derecesi ile il 9. cu olmuştur.
Müge Asel ŞEN
50 m Sırtüstü 01:14:93 derecesi ile il 10. cu olmuştur.
Azra TÜRK
50 m Sırtüstü 01:20:54 derecesi ile il 11.si olmuştur.
Eslem ÜNAL
50 m Sırtüstü 01:11:29 derecesi ile il 10. cü olmuştur.
Ecrin ÖZTÜRK
50 m Sırtüstü 01:30:27 derecesi ile il 13. cü olmuştur.