Erkek, “Ülkemiz savruluyor!”

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, geçtiğimiz gün sosyal medyadan farklı konularda önemli açıklamalarda bulundu.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından farklı konular hakkında açıklamalarda bulundu. Erkek paralı poşet uygulamasından, adalete, adaletten katledilen öğretim görevlisine kadar farklı konulara değindi.

“Ülkemiz yönetilemiyor, savruluyor”

Erkek paralı poşet uygulaması ve ekonomi ile ilgili, “Saray dolar ve avro üzerinden ihale dağıtıyor, dolar ve avro karşılığı devlet tahvili satıyor! Vatandaşa da dönüp liraya güven, yerli ve milli kullan diyor! Ülkemiz yönetilmiyor, savruluyor. Basiretsiz iktidara ciddi bir ders verme zamanı yakın.  25 kuruşa poşet satarak çevreyi koruyacaklarını sananların marifetleri… “ dedi.

“Şiddet her yerde kol geziyor!”

Geçtiğimiz günlerde Çankaya Üniversitesi’nde bir öğrencisi tarafından katledilen öğretim görevlisi Ceren Damar ile ilgili Erkek, “Şiddet her yerde kol geziyor. Okulda, hastanede, üniversitede, statta… Maalesef adalet, hukuk ve eğitim için çarpan gencecik bir yüreği soldurdular. Meslektaşımız Ceren Damar’ı rahmetle anıyorum” dedi.

Tunahan ÜnsalWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com