TEMA Merkez İlçe Temsilcisi Değirmenci oldu

Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı (TEMA) Çanakkale Merkez İlçe Temsilcisi Çağatay Değirmenci oldu.

Ülke genelinde doğal yaşamın korunması, ağaçlandırma ve erozyonla mücadele konusunda yaptığı çalışmalarla tanınan TEMA, Çanakkale’de önemli bir görevlendirme gerçekleştirdi. “Çanakkale Merkez İlçe Temsilciliği” görevini sivil toplum kuruluşlarında etkin görevler üstlenen, Çanakkale’nin yakından tanıdığı Çağatay Değirmenci’ye verildi.

TEMA Vakfı Yönetim Kurulu kararına istinaden Çağatay Değirmenci’ye Marmara Bölge Koordinatörü Pınar Koçbey tarafından vakıftaki görevi yeni yıl itibariyle tebliğ edildi. Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Değirmenci; “ Yönetim Kurulumuza böylesine anlamlı bir görevi şahsıma layık görmelerinden dolayı ve güvenleri için teşekkür ediyorum. Tema Vakfı gibi büyük bir ailenin üyesi olmaktan her zaman gurur duydum. Şahsıma verilen bu yeni görev aynı zamanda büyük bir sorumluluğu beraberinde getiriyor. Çok çalışarak bizden önce doğa için emek vermiş tüm gönüllülerimizi utandırmayacağız.” dedi. İlerleyen günlerde Değirmenci’nin yeni merkez ilçe yönetimini açıklaması bekleniyor.

Haber Merkezi