Gürses, Ziraat Odası Delegesi Seçildi!

CHP İl Genel Meclisi Aday Adayı Esnaf İsmail Gürses, Cevatpaşa Mahallesi’nden katıldığı Çanakkale Ziraat Odası Delege Seçimleri’nde, 20 yıldır görev alan rakibini yenerek delege olmaya hak kazandı.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin İl Genel Meclis Aday Adayı olan ve aynı zamanda şehrin önde gelen Pazar esnaflarından biri olan İsmail Gürses, tarımsal alanlarda söz sahibi olmaya devam ediyor. Gürses, son olarak Ziraat Odası Delege seçimlerine Cevatpaşa Mahallesi’nden katılarak, burada 20 yıldır görev alan rakibini yenip delege olmaya hak kazandı.

Tüm mahalle ve köy muhtarlıklarında gerçekleştirilen seçimden delege olarak zaferle çıkan Gürses, seçimin ardından GÜNDEM’e yaptığı açıklamalarda da şehrin özellikle kırsal alanda kalkınmasında etkin rol oynamaya her platformda devam edeceğini vurguladı.

“Bundan böyle Ziraat Odası’nda da söz sahibiyim…”

Şu anda Çanakkale’nin tarımla ilgili pek çok kurum ve kuruluşunda etkin görev alan deneyimli girişimci, bundan böyle siyasi hayatında da şehrin tarımsal kalkınmasına fayda sağlayacak projelerin içinde yer alacağını belirterek “Bugüne kadar bu alandaki çalışmalarımı, tarım kredide başkan yardımcılığı görevi dahil, Balıkesir bölge birliği ve Çanakkale temsilciliği pozisyonlarında sürdürüyordum. Bundan böyle Ziraat Odası’nda da söz sahibi olacak ve kent ile kırsalı ortak bir paydada kalkındıracak çalışmaların içinde olacağım” şeklinde konuştu.

Esra ÇanlıWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com