Bayram, Yılbaşında Huzurevindeydi…

İYİ Parti Kepez Belediye Başkan Adayı Gökhan Bayram, eşi Sakine Bayram’la birlikte yılbaşı gecesi Kepez’deki huzurevini ziyaret etti. Bayram, daha sonra ise Yılbaşı Sokağı’na giderek burada programa katılan gençlerle birlikte halay çekti.

Çanakkale’de yeni yıl heyecanı siyaset cephesinde de doludizgin yaşandı. İYİ Parti’nin Kepez Belediye Başkan Adayı Gökhan Bayram da, ilçenin yılbaşı heyecanına tanık olan isimlerden biriydi.

Bayram, 2018’in son dakikalarını Kepez’deki huzurevinde geçirdi. Burada huzurevi sakinlerine ikramlarda bulunan Bayram, orada bulunanların derdini dinleyip her biriyle sohbet etti. “Huzurevine ve yalnız hanelere bugün değil yıllardır ve her daim geliyoruz. Evleri, kadınları ve çocukları ziyaret etmek bizim rutin bir geleneğimiz” şeklinde konuşan İYİ Parti’li isim, daha sonra ise Kepez’deki haneleri ziyaret etti.

Gökhan Bayram, 2019’a ise Yılbaşı Sokağı’nda girdi. Burada gençlerle bir araya gelerek halay çeken Bayram, geceyi Kepez ve Çanakkale’ye iyi dileklerini ve mutlu yıl temennilerini aktararak noktaladı.

Esra Çanlı