Turan, “Siyaset bizim için bir dert meselesidir”

Ak Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan’ın meclis konuşması sosyal medyada paylaşıldı. Bülent Turan’ın konuşmalarında dikkat çeken nokta, “Siyaset bizim için bir dert meselesidir” oldu.

Ak Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan’ın geçtiğimiz günlerde Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde yapmış olduğu konuşması, sosyal medya hesabından paylaşıldı. Turan’ın yapmış olduğu konuşmada dikkat çeken cümleler vardı. Bu cümlelerden biri ise, “Bizim bir derdimiz var bin dermana değişmeyiz” oldu.

“Ak Parti olarak bir felsefemiz var!”

Turan, “Biz bu ülkenin değil, bu dünyanın tüm derdini ciğerimizde bilen insanlarız. Kıyıya vuran ve bombalanmış bir binanın enkazından çıkan çocuklar bizim çocuklarımızdır. Cuntacı, bölücü teröristlerin şehit ettiği gencecik insanlar bizim insanlarımızdır. Bizim yüreğimiz sızlıyor. Diyoruz ki; Biz kınamaktan başka bir yol bulalım. Bizim Ak Parti olarak bir ruhumuz bir felsefemiz var. Bu sıkıntılara bu zulümlere one minute diyen bir adamla beraber yürüyelim istiyoruz.

“Ampül, Saray gibi iftiralardan kurtulun!”

Ampülle, saraylarla değil, daha üst değerlerle bu işi yapalım istiyoruz. Siyaset bizim için bir dert meselesi, bir anlayış meselesidir. O anlayışın bugün simgesi Ak Parti’dir. Kendinizi biraz güncelleyin. Ampülden, saraydan, tek adam gibi iftiralardan başka bir şey söyleyin. Bizim bir derdimiz var, bin dermana değişmeyiz. Bu insanlara bizim bu millete can borcumuz var vefa borcumuz var” cümlelerini kullandı.

Tunahan Ünsal

 WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com