TDD Ankara’da Çanakkale’yi temsil etti

Topluma Destek Derneği (TDD) Ankara’da 15 farklı sivil toplum örgütünün katıldığı ve 3 gün süren STGM İletişim ve Halkla ilişkiler Eğitimi’ne katıldı. Eğitimde TDD Çanakkale Şubesi üyelerinden Furkan Keklik ve Tuğçe Gençtürk de yer aldı.

Ankara’da 3 gün süren STGM İletişim ve Halkla İlişkiler Eğitimi’ne TDD Çanakkale Şubesi de iki üye ile katıldı. Eğitim hakkında açıklama yapan Tuğçe Gençtürk: ”Derneğimizi ve Çanakkalemizi temsilen günde 2 oturumdan oluşmak üzere toplamda 3 gün süren STGM İletişim ve Halkla İlişkiler Eğitimi’ne katıldık. Eğitimde aktif ve bilinçli eğitmenlerden “İletişim nedir ve hak temelli örgütler için neden önemlidir?” sorusundan “STÖ’lerde bilgi tasarımı, hak temelli örgütlerde yeni medya ve geleneksel medya, iletişim stratejisi ve dijital iletişim stratejisine kadar birçok konuda eğitim aldık. Katıldığımız eğitimde uygulamalı anlatımlardan da yararlanıldı.” dedi.

TDD üyesi Furkan Keklik ise: ”Derneğimiz sivil toplum örgütleri için gerçekleştirilen eğitimlere sürekli katılan bir dernek. Biz de STGM tarafından Ankara Neva Palas’ta gerçekleştirilen çok verimli geçen bir eğitime katıldık. Bu eğitim sayesinde birçok şey öğrenirken, aynı zamanda diğer şehirlerdeki sivil toplum örgütlerinin çalışmalarını birebir görme fırsatımız oldu. Organizasyon için STGM ailesine teşekkür ederiz.” dedi.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com