Yeni Yılda Ortak Temenni ‘Huzur’!

Çanakkale’de protokolün önemli isimleri yeni yıl dolayısıyla dileklerini paylaştı. 2019 mesajlarında öne çıkan ortak temenni ise her zamanki gibi ‘huzur’ oldu…

2019 dolayısıyla şehrin ileri gelen pek çok ismi, 2019 dileklerini paylaştı. Huzur ve barış vurgusunun ön plana çıktığı mesajlar şöyleydi:

ÇTSO Yönetim Kurulu Bakanı Selçuk Semizoğlu: “Zor bir yılı geride bırakıyoruz. Geleceğe umutla bakmak için; verimliliğimizi arttırmalı, çok çalışmalı, az tüketmeli ve üretime daha çok ağırlık vermeliyiz. Ülkemizin birlik ve beraberlik içerisinde, atlatamayacağı hiçbir sorunu olmadığını düşünüyorum. Bu birlik ve beraberlik ruhu içerisinde 2019 yılının tüm iş camiasına refah, huzur ve bereketli kazançlar getirmesini temenni ediyor, sağlık ve mutluluklar diliyorum.”

Çanakkale İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Abdullah Köklü: “Hedeflerimizden vazgeçmeden, sorunlara çözüm üreterek, engelleri aşarak yolumuza devam etmenin ve bunların yanı sıra yeni hedefler ortaya koyma mutluluğu ve gururu ile yeni bir yılı karşılıyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle, ilimizin daha refah ve varlık içinde yaşayan yarınlara ulaşması yönünde bizlerle birlikte hareket eden, yoğun mesai harcayan, zamanını, ilgisini ve desteğini esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum.”

Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu: “Her günümüzün, her yılımızın tüm insanlık adına, hayırlı bir yıl olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. Hizmet etmekten büyük kıvanç ve onur duyduğum, değerli Çanlı hemşerilerim başta olmak üzere, ilimizin, ülkemizin ve tüm insanlığın yeni yılını en samimi duygularımla kutluyorum. Yüce Allah’tan, 2019 yılının, insanlık dramlarının sona erdiği, dünya ve manevi hayatımızın en ulvi duygularla yaşanacağı, sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir yıl olmasını diliyorum.”

Çanakkale Ziraat Odası Başkanı İsmail Kaya: “Yeni yılın umutlarımızın gerçekleştiği, kardeşliğimizin pekiştiği, ülkemiz ve milletimiz için yeni ufukların açıldığı hayırlı bir yıl olmasını dilerim. Bu duygu ve düşüncelerle yeni yılın ülkemize, milletimize, tüm insanlığa, huzur, sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini temenni eder, yeni yılınızı en içten duygularımla kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.”

Eğitim İş Şube Çanakkale Yönetim Kurulu: “Emeğin karşılığının alındığı, yokluk ve yoksulluğun bittiği, işsizliğin unutulduğu, toplumsal barışın ve kardeşçe yaşamın egemen olduğu, insan haklarına ve düşünce özgürlüğüne verilen değerin karşılığını bulduğu tam bağımsız Türkiye özlemiyle, yeni yılınızı kutluyoruz.”

Anadolu Eğitim Sendikası Çanakkale Şubesi: “Umarız ki 2019, ülkemizde, barış ve kardeşlik içinde bir arada yaşama umutlarının yeniden yeşerdiği, eğitim çalışanlarına hak ettikleri değerin verildiği bir yıl olsun. Yeni bir başlangıcın eşiğinde; başta üyelerimiz olmak üzere, eğitim camiamızın, vatandaşlarımızın yeni yılını kutluyor, 2019 Yılının ülkemize, bölgemize ve tüm insanlığa mutluluk, huzur ve barış getirmesini diliyorum.”

TÜM YEREL-SEN Çanakkale İl Temsilcisi Hasan Kart: “Yeni yılda emekçilerin ezilmediği, kimsenin düşüncesinden dolayı yargılanmadığı, toplumsal barışın sağlandığı, enflasyonun olmadığı, işsizliğin yok olduğu bir Türkiye, savaşların ve emperyalistlerin olmayacağı bir dünya görmek umudu ile yeni yılınızı kutlarım.”

 WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com