Çanakkaleli vekillerden Özel’e destek

Geçtiğimiz günlerde TBMM’de Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel arasında diyaloglar gerginleşti. Konuyla ilgili CHP Çanakkale Milletvekilleri Özel için paylaşımlarda bulundular.

Geçtiğimiz günlerde TBMM konuşmaları sırasında Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ile CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel arasında gerginlik yaşanmıştı. Yaşanan gerginliğe Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’da dahil olmuştu. Konuyla ilgili CHP Çanakkale Milletvekilleri Özgür Özel’e sahip çıktılar. “Özgür Özel yalnız değildir” adı altında sosyal medyadan paylaşımlarda bulundular.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, “Siz bizi korkar, siner mi sandınız? Açtığınız davalar, verdiğiniz talimatlarla doğruları söylemekten vaz geçer mi sandınız? Eğer öyleyse çok yanıldınız…” cümlelerini kullandı.

CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan ise Özel ile ilgili, “Cumhuriyet Halk Partisi böyle ucuz tehditlere pabuç bırakmaz. Milletin yargısını sopa gibi kullanarak, Anadolu ve Rumeli Müdafaa-i Hukuk Cemiyeti ve Kuvayi Milliye’den doğan CHP’yi korkutup sindirebileceklerini düşünmeleri hezeyanlarının boyutunu gösteriyor” paylaşımında bulundu.

Vekiller Özgür Özel’e sahip çıktılar.

Tunahan Ünsal

 WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com