Zeynep Bodur Okyay’a Forbes’tan Özel Ödül

Forbes dergisi, 100. yaşı dolayısıyla düzenlediği ödül töreninde “Türkiye’nin Yaşayan En Büyük Zihinleri” arasında Kale Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Zeynep Bodur Okyay’ı da gösterdi.

Dünyanın en önemli iş ve ekonomi dergilerinden biri olan Forbes, 100. yaşını bir otelde kutladı. Törende, Kale Grubu CEO’su Zeynep Bodur Okyay’a da ödül takdim edildi. İş hayatının önemli isimlerinin katıldığı törende, Ahmet Çalık, Asım Kibar, Abdullah Kiğılı, Ali Nihat Gökyiğit, Bülent Eczacıbaşı, Cem Boyner, Fuat Tosyalı, Prof. Dr. Gökhan Hotamışlıgil, Hamdi Akın, Hakkı Yıldız, Hüsnü Özyeğin, Mehmet Kutman, Murat Ülker, Mehmet Ziylan, Nihat Özdemir, Nevzat Aydın, Oya Eczacıbaşı, Ömer Koç, Tuncay Özilhan, Suat Günsel, Suzan Sabancı, Ümran Beba, Yahya Kiğılı’nın yanı sıra Zeynep Bodur Okyay da “Türkiye’nin Yaşayan En Büyük Zihinleri” ödüllerinin sahibi oldu.

Okyay’a ödülün ardından memleketi Çanakkale’den de tebrik yağdı. Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan da “Tebrikler gurur duyduk” diyerek Okyay’ı tebrik etti.

Haber Merkezi