Kahvaltı bahane beraberlik şahane

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çan Kadın kolları, hafta sonu birlik ve dayanışma kahvaltısında buluştu. CHP’nin Çan Belediye başkan adayı Bülent Öz de kahvaltıda Çanlı kadınlara eşlik etti.

CHP Çan İlçe Örgütü tarafından Çanlı kadınlara birlik ve beraberlik kahvaltısı düzenledi. Pazar Günü Saat 10.00’da Kale Havuzbaşı Tesisleri’nde gerçekleştirilen kahvaltı programına, CHP Çan Belediye Başkan Adayı Bülent Öz, Terzialan Belde Başkan Adayı Feride Demirbaş, CHP Çan İlçe Başkanı Ümran Aydın ve İlçe Yönetimi, CHP Kadın Kolları Başkanı Safiye Titiz, CHP İl Genel Meclis Üyesi Adayları Erdal Güler ve Tarık Özkan ile parti üyeleri ve Çanlı kadınlar katıldı.

Yoğun katılımın olduğu birlik kahvaltısı, CHP Çan İlçe Örgütü Başkanı Ümran Aydın’ın konuşması ile başladı. Aydın, “Çok çalışarak belediyeyi alacağız” dediği konuşmasında CHP Belediye Başkanı Adayı Bülent Öz’ü kürsüye çağırdı.

“HERKESİN BAŞKANI OLACAĞIZ”

CHP Çan Belediye Başkan Adayı Bülent Öz de yaptığı konuşmada, kadınların siyasette önemli yeri olduğunu, kadınlar olmadan gelecek olmayacağını belirterek, 31 Mart akşamı belediyeyi alacaklarını söyledi. Öz, konuşmasının devamında “Belediyeyi aldığımız zaman rozetimizi çıkaracağız. Kimse partili partisiz diye hizmet görmeyecek. Herkesin başkanı olacağız. Bugün buradaki kalabalıktan da insanların değişim istediğini görüyoruz. Bu değişimi kadınlar getirecek, kadınlarımız bizler için önemli. İnşallah belediyeyi aldığımız zaman her mahallede mahalle evleri, kurultaylar oluşturup bu evlere, kurultaylara da kadınlarımızı geçireceğiz” ifadelerine yer verdi.

Söz alarak Çanlı kadınlara seslenen Terzialan Belediye Başkan Adayı ve Çanakkale’nin tek kadın başkan adayı Feride Demirbaş da yoğun ilgi gördü.

CHP’ye yeni katılan kadın üyelere rozet takma töreninin ardından sona erdi.

G. Nermin YıldızWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com