Başkan Yılmaz’dan Bozcaadaspor’a ziyaret

Bozcaada Belediye Başkanı Dr. Hakan Can Yılmaz, geçtiğimiz günlerde adanın erkek futbol takımı olan Bozcaadaspor’a destek ziyaretinde bulundu.

Bozcaadaspor bu sene Süper Amatör Erkek Futbol Ligi’nde iddialı ilerleyişini sürdürüyor. Adada büyük bir heyecan yaratan Bozcaadaspor’a destek ziyareti Başkan Hakan Can Yılmaz’dan geldi. Bozcaada Belediye Başkanı Hakan Can Yılma geçtiğimiz günlerde kulübe ziyarette bulundu.

Ziyaret ile ilgili Belediye Başkanı Dr. Hakan Can Yılmaz, “Bu seneki performansı ile gurur kaynağımız olan Bozcaadasporumuz oldu. Bozcaadaspor Kulüp Başkanımız Osman Ataol’un ofisinde gerçekleşen buluşmaya, Osman Demirkol, Ümit Kayhaoğlu, Bozcaada Teknik Direktörü İbrahim Kutver ve yardımcısı Ali Kındım ile birlikte takım kaptanı Barış Zorlu’da katıldı.

Bu seneki göz kamaştıran performansları için kendilerini tebrik ettik. Her zaman olduğu gibi gelecekte de maddi manevi her konuda destek sözümüzü yineledik. İnşallah bu başarılı sezonu şampiyonlukla taçlandırarak mutlu sona ulaşmak, en büyük dileğimiz” dedi.

Tunahan ÜnsalWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com