Turan, “Bütçeyi milletin cebi olarak gördük!”

Günlerdir Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından şiddetli tartışmalara konu olan bütçe görüşmeleri nihayete vardı. Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından bütçe kabul gördü.

Geçtiğimiz hafta TBMM’de şiddetli tartışmalara konu olan bütçe görüşmeleri nihayete vardı. Bütçe görüşmeleri TBMM tarafından kabul gördü. AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan bütçe konuşmaları hakkında TBMM’de kürsü konuşmasında bulundu. Turan, “Biz bütçeyi milletin cebi olarak gördük” vurgusunda bulundu.

Ak Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan TBMM’de yapmış olduğu konuşmasında, “Biz bütçeyi bu milletin cebi olarak gördük. 4 çocuk okutan bir emeklimizin cebi kadar kutsal saydık. Biz bu milletin pazarını tenceremizde kaynayan aş bildik. Biz bu milletin unuttuğu para üstünü üzerimize hak bildik. Biz bu milletin cebine uzanan eli mahreme uzanan el olarak gördük. Bu millet hastane kuyruklarında canından oldu. Bu millet benzin kuyruklarında malından oldu. Bu millet gaz kuyruklarıyla Kemal Sunal filmlerine sayenizde konu oldu. Milletimizin bütçesi TBMM’de kabul edildi. Bereketli olsun” dedi.

Tunahan Ünsal

 WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com