Eski MHP’li Özger İYİ Parti’den Aday Oldu

Milliyetçi Hareket Partisi’nden istifa eden İl Genel Meclis Üyesi Ferhat Özger, 31 Mart yerel seçimlerinde İl Genel Meclisi Üyeliği için İYİ Parti’den aday adayı oldu.

Bir dönem Milliyetçi Hareket Partisi’nin İl Genel Meclis üyesi olan Ferhat Özger, istifasının üzerinden geçen uzunca bir zamanın ardından safını çizdi. Özger, geçtiğimiz gün İYİ Parti Çanakkale İl Başkanlığı’nda düzenlenen bir basın açıklamasıyla 31 Mart yerel seçimlerinde  Gelibolu için İYİ Parti’den İl Genel meclis aday adayı olacağını duyurdu.

Özger, adaylığıyla ilgili açıklamayı ise şöyle yaptı: “ Gelibolu İl Genel Meclis Üyeliği aday adaylığımı açıklamış bulunmaktayım. Rıdvan Uz Başkanımıza, İl Başkanımız Selahattin Yıldızlar’, Gelibolu İYİ Parti İlçe Başkanı Ali Rıza Yüzügüler’e ve yönetimlerine ve beni bu yolda yalnız bırakmayan MHP Eski İlçe Baskanı Kemal Ersöz’e teşekkürlerimi sunuyorum. Bütün siyasi partilerden aday adaylığını açıklamış ve açıklayacak olan arkadaşlarımıza da başarılar diliyorum. Gelibolu’muza ve köylerimize hayırlı olmasını diliyorum.”

Esra ÇanlıWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com