Bozcaadaspor lider takibinde

Çanakkale’de futbol severlerin ilgi ile takip ettikleri Süper Amatör Erkek Futbol Ligi’nde 10. Hafta müsabakaları tamamlandı.

Çanakkalelilerin ilgi ile takip ettikleri Süper Amatör Erkek Futbol Ligi’nde bir hafta daha geride kaldı. İl Genelinde Cumartesi ve Pazar günü oynanan maçlar yüzlerce futbol sever tarafından ilçe stadyumlarında izlendi. Vatandaşlar ilçelerde bulunan stadyumların daha bakımlı ve düzenli olması yönünde görüş bildirdiler.

Süper Amatör’de oynana 10. Hafta müsabakalarına göre sonuçlar şu şekilde oldu: Gökçeadaspor 3-2 Lapsekispor, Çardakspor 0-5 Çanakkalespor FK, Karabiga Belediye Gençlikspor 0-0 Yeni Çanspor, Küçükkuyu Gençlerbirliği 1-4 Geliboluspor, Yenicespor 1-1 Kepezspor, Ezinespor 1-2 Bozcaadaspor.

Ortaya çıkan sonuçlara göre Geliboluspor liderliğini sürdüyor. Lider Geliboluspor bu hafta ligin son sırasında bulunan Küçükkuyu Gençlerbirliği’ni 4 golle geçerek liderliğini 26 puanla sürdürdü. Geliboluspor’un oynadığı son beş maçında sahadan bir defa beraberlikle ayrıldığı görüldü. Lider oynadığı oyunla göz kamaştırmaya devam ediyor.

Liderin en yakın takipçisi bu hafta sonunda oynana maçlar neticesinde değişti. Çan ekibi Yeni Çanspor KArabiga Belediye Gençlikspor ile çıktığı maçta sahadan 1 puan alarak ayrıldı. Bu sonuca göre ada temsilcisi Bozcaadaspor haftayı ikinci sırada kapattı. 23 puanla ikinci olan Bozcaadaspor’un arkasında 22 puanla Yeni Çanspor yer aldı. Önümüzdeki hafta Süper Amatör’de sıralamalar değişecek mi?

Futbolseverler hafta sonunu iple çeker oldu.

Tunahan ÜnsalWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com