İYİ Parti’de aday adaylık açıklamaları son sürat

İYİ Parti’de aday adaylık açıklamaları son sürat devam ediyor. Cumartesi günü, Osman Nuri Duran Yenice Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı. Salı günü Gani Mehmet Ekim’in Lapseki Belediye Başkanlığı için adaylığının açıklanacağı öğrenildi.

İYİ Parti’de aday adaylık süreci oldukça hızlı geçmeye devam ediyor. İlçe Belediyeleri için aday adaylık açıklamaları birbiri ardında gelen İYİ Parti’de bir açıklamada Cumartesi günü yapıldı. Saat 11.00’de yapılan açıklamada, Osman Nuri Duran Yenice İYİ Parti Belediye Başkan Aday Adayı oldu.

Konuyla ilgili İYİ Parti İl Başkanı Selahattin Yıldızlar, “Partimiz kurulduğu günden bu yana her geçen gün güçlenmeye ve büyümeye devam ediyor. Partimize olan ilgi ve güvenin hızla arttığı şu günlerde üzerimize düşen sorumluluğun bilincindeyiz. Bu bilinç ile partimiz ilkeleri doğrultusunda Çanakkale’mize en iyi hizmeti verebilecek ve şehrimize yakışacak adaylarımızla bu seçim sürecinde çok başarılı bir şekilde geçireceğimiz inancındayız. Bu inançla Çanakkalemizin güzel ilçelerinden Yenice’mizin güzide insanı Osman Nuri Duran’ı ilçe belediye başkan aday adayı olarak sizlere takdim ediyorum” dedi.

İYİ Parti Belediye Başkan Aday Adayı Osman Nuri Duran ise, aday adaylığı ile ilgili, “Yenice’de hem partimizin değerli mensuplarını hem de diğer partilerin teveccühü ile bu göreve önümüzdeki dönem talip olduk. İnşallah halkın, vatandaşın da yardımıyla Yenice’yi daha iyi yerlere taşımak istiyoruz” cümlelerini kullandı.

Tunahan Ünsal