Karakaş, “İyi ki Cumhuriyet Halk Partiliyiz!”

Çanakkale Belediye Meclis Üyesi Dr. Celal Karakaş, geçtiğimiz haftalarda yapılan Çanakkale Belediye Başkan Adayı’nın belirlendiği eğilim yoklamasında 763 oy almıştı. Karakaş Cuma günü kendisine destek veren partililer ile kokteylde buluştu.

Karakaş, kendisine destek veren partililere teşekkür amacıyla Sarıçay Otel’de bir toplantı düzenledi. Cuma günü saat 17.00’de gerçekleşen kokteylde Karakaş, “Çok emek harcadınız. Gece gündüz işinizi evinizi ihmal ettiniz. Dostlarımın içlerinde ne kadar büyük cevherler olduğunu burada çalışırken anladım. Ve inanıyorum ki burada oluşan bu aile ortamının öncelikle partimize büyük bir katkısı olacaktır. Gönlümüzden geçen birinci olmaktı ancak 763 kişinin bize verdiği oyun kıymetini biliyoruz.

“Eğilim yoklamasında aldığımız oy bizim için iyiydi”

Bugün burada Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun demokrasi anlayışı gereği bizlere sağladığı ön seçim imkanlarıyla dolayısıyla bir araya geldik. Hepimizin bildiği gibi 2 Aralık’ta bir teamül yoklaması gerçekleşti. Belediye Başkan Adayının belirlenmesi hususunda bu seçimde hepimiz çok çalıştık. Sizler benden çok çalıştınız. Çok emek harcadınız. Gece gündüz işinizi evinizi ihmal ettiniz. Daha iyi bir seçim sonucu alalım, daha çok oy alalım birinci çıkalım diye çok emek harcadınız. Seçimden 763 oy aldık. Bizim için oldukça iyi bir oy. Gönlümüzden geçen birinci olmaktı ancak 763 kişinin bize verdiği oyun kıymetini biliyoruz. Onlara karşı sorumluluğumuz bize oy vermeyenlere karşı sorumluluğumuzun ne olduğunu biliyoruz. Bu amaçla bugün buradayız.

“Sizleri tanımak benim için büyük bir onurdur”

Bugüne kadar benim için yaptığınız bütün çalışmalar için teşekkür ediyorum. Aynı çabayı bundan sonraki bütün parti içi mücadelelerimizde ya da partimiz adına yerel seçimlerde genel seçimlerde hep birlikte aynı aile ortamı içerisinde göstereceğinize olan inancımı da koruyorum. Sizleri tanımak benim için büyük bir onur. İyi ki geldiniz, iyi ki Cumhuriyet Halk Partiliyiz” ifadelerini kullandı.

Tunahan ÜnsalWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com