BTSO’da Kredi ve Sigorta Semineri…

Biga Ticaret ve Sanayi Odası’nda 18 Aralık Salı günü saat 11.00’de Türk Eximbank Bursa Şubesi tarafından “Türk Eximbank Kredi ve Sigorta Uygulamaları” konusunda bilgilendirme semineri düzenlenecek.

Türk Eximbank Bursa Şubesi tarafından Biga Ticaret ve Sanayi Odası’nda “Türk Eximbank Kredi ve Sigorta Uygulamaları” konusunda bilgilendirme semineri düzenlenecek.

Biga Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan konuyla ilgili yapmış olduğu açıklamada şöyle dedi: “Türkiye İhracat Kredi Bankası A.Ş. (Türk Eximbank); ihracatın geliştirilmesi, ihraç edilen mal ve hizmetlerin çeşitlendirilmesi, ihraç mallarına yeni pazarlar kazandırılması, ihracatçıların uluslararası ticarette paylarının arttırılması, girişimlerinde gerekli desteğin sağlanması hususunda faaliyetlerini sürdürmektedir. Odamıza kayıtlı bulunan değerli ihracatçılarımıza ve ihracat yapma potansiyeli bulunan üyelerimize, Türk Eximbank Bursa Şubesi tarafından “Türk Eximbank Kredi ve Sigorta Uygulamaları” konusunda 18 Aralık 2018 Salı günü saat 11.00’de Biga Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlemiş olduğumuz bilgilendirme seminerine teşriflerinizi dilerim.”

Esra Çanlı