Protokol imzalandı

Çanakkale Şoförler ve Otomobilciler Odası ile Şekerbank arasında “Kapımız Esnafa Açık” kampanyası kapsamında protokol imzalandı.

Çanakkale Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nın haberine göre Oda ile Şekerbank arasında “Kapımız Esnafa Açık” protokolü imzaladı. Şekerbank Çanakkale Şubesi’ni kapsayacak protokol, Şekerbank Çanakkale Şube Müdürü Tolga Atalan ile Çanakkale Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mehmet Ali Demir ve Çanakkale Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası 2. Başkanı Bahattin Türkan arasında imzalandı.

“Kapımız Esnafa Açık” protokolü ile odaya kayıtlı olan esnafın, aylık eşit taksit ödemeli, 3 ay ödemesiz veya 3 ayda bir taksit ödemeli ve 48 aya varan vade seçenekleriyle finansman ihtiyaçları karşılanıyor. Ayrıca, protokol kapsamında odaya kayıtlı olan esnafın maliyetlerini rahat yönetebilmeleri için farklı ücretler ödemeden kullanabilecekleri komisyonsuz sabit ücretli “Fiks POS” ürünü de sunuluyor. “Kapımız Esnafa Açık” platformu ile esnafın iş hacminin artması ve böylece kapılarının hep ‘açık’ kalması, üretimin ve beraberinde ülke ekonomisinin canlanmasına katkı sağlanması hedefleniyor.

“Kapımız Esnafa Açık” protokolünün imza töreninde konuşan Şekerbank Çanakkale Şube Müdürü Tolga Atalan,“Kapımız Esnafa Açık” projesinin “Mahallemizi mahalle yapan esnafımız için el ele verelim, kapıları hep açık kalsın” mesajı ile başladığını belirtti. Kampanyaları kapsamında tüketicileri mahalle esnafından alışveriş yapmaya yönlendirdiklerini ve bu alandaki çalışmalarının devam ettiğini belirten Atalan, “Kapımız Esnafa Açık” platformu ile esnafın işlerini kolaylaştıracak ve onların rekabet gücünü artıracak yeni ürünler sunduklarını kaydetti.

 WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com