Krize Karşı Emek Buluşacak

Çanakkale KESK bileşenleri tarafından düzenlenecek olan “Emeğin Buluşması” paneli Pazar günü Çanakkaleliler ile buluşacak.

Çanakkale KESK bileşenleri tarafından yaşanan ekonomik krizin nedenleri, etkileri ve topluma yansıması masaya yatırılacak. Emeğin Buluşması adı ile organize edilecek olan Panel Pazar günü Çanakkale Belediyesi Çalışanları Sosyal Tesisi’nde vatandaşlar ile buluşacak.

Düzenlenecek olan Panel saat 14.00’te başlayacak. Panelin konuşmacıları ise Fuat Ercan ve Hamdi Ayan olacak.

Fuat Ercan kimdir?

Fuat Ercan, 1986 yılında Marmara Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun oldu. Siyaset ve Sosyal Bilimler dalında uzmanlık derecesini aldıktan sonra, Londra Üniversitesi Afrika ve Asya Araştırmalar Merkezinde (SOAS) akademik amaçlı İngilizce eğitimi gördü(1991). Ercan, Marmara Üniversitesi İktisat Bölümü’nden doktora derecesini aldı.(1996) Türkiye Bilimler Akademi’sinin sosyal bilimcelere verdiği post-doktorasını Londra Üniversitesi SOAS’ta (2001) gerçekleştirdi. 2005-2006 öğretim yılında misafir öğretim görevlisi olarak Kanada Toronto’da York Üniversites’inde bulundu. Ercan, halen MÜ İktisat Bölümü ve Mimar Sinan Şehir ve Bölge Planlama Bölümlerinde öğretim üyesi olarak çalışmaktadır. Ercan’ın Kapitalizm ve Para, Modernizm Azgelişmişlik ve Kapitalizm, Eğitim ve Kapitalizm, Toplumlar ve Ekonomiler başlıklı kitapları ve bir dizi kitabın editörlüğünü yapmıştır. Kitapların yanı sıra ulusal ve uluslararası dergilerde makaleleri yayınlanmıştır.

Tunahan Ünsal

 

 WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com