4 Can Toprağa Verildi, Geriye Acısı Kaldı…

Biga’da işçileri taşıyan bir minibüsle tırın çarpışması sonucu yaşamını yitiren 4 kişinin cenazesi toprağa verildi. Geriye ise yakınlarının yürek burkan paylaşımları kaldı…

Çanakkale’nin Biga ilçesinde yaşanan korkunç trafik kazasında hayatını kaybedenler gözyaşları içinde toprağa verildi. Vefat edenlerden Fikriye Gergin, Pakize Keçeci ve Caner Bucak’ın cenazeleri Yeniceköy’de, Hatice Gökhan’ın cenazesi ise Yenice’nin Kalkım beldesinde defnedildi.

Gözyaşının sel olduğu cenaze törenlerinin ardından ise geriye yürek burkan fotoğraf kareleri kaldı… Kazada hayatını kaybedenlerin yakınları sosyal medya platformlarından Facebook üzerinden paylaşımlar yaparak yaşadıkları üzüntüyü dile getirdiler.

Yaralanan 16 kişiden 12’si taburcu edildi

Kazada yaralanan 16 kişiden Sevil Atik ve Gülşen Şeker’in, Mehmet Akif Ersoy Çanakkale Devlet Hastanesinde, minibüs sürücüsü Mustafa Bircan’ın, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesinde, tır sürücüsü İbrahim Orhan’ın ise Biga Devlet Hastanesinde tedavileri sürerken diğer yaralılar ise taburcu edildi.

Esra ÇanlıWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com