Yeni Çanspor lidere yakın takipte

Çanakkale Süper Amatör Futbol Liginde 9. Hafta müsabakaları tamamlandı. Cumartesi ve Pazar oynanan karşılaşmalar sonucunda Çanakkale Süper Amatör Ligi’nde Geliboluspor’un liderliği devam ediyor.

Çanakkale Süper Amatör futbol liginde 9. Hafta müsabakaları geçtiğimiz hafta tamamlandı. Tamamlanan müsabakalara göre ligde lider değişmedi. Gelibolu temsilcisi Geliboluspor’un liderliği dolu dizgin devam ederken, liderin en yakın takipçisi Yeni Çanspor’da nefesini Gelibolu ekibine hissettirmeye başladı.

Cumartesi ve Pazar günü oynanan karşılaşmaların sonuçları şu şekilde oldu; Lapsekispor 0-1 Ezinespor, Çanakkalespor FK 3-0 Yenicespor, Bozcaadaspor 4-0 Çardakspor, Geliboluspor 2-1 Gökçeadaspor, Kepezspor 0-1 Karabiga Belediye Gençlikspor, Yeni Çanspor 6-1 Küçükkuyu Gençlerbirliği.

Ligde oynanan müsabakalar arasında en dikkat çekici maç Yeni Çanspor ile Küçükkuyu Gençlerbirliği arasında oynandı. Lider Geliboluspor’un en yakın takipçisi olan Küçükkuyu ekibi Çan temsilcisi karşısında adeta hezimete uğradı. Futbolseverlerin gole doydukları maçta toplam 7 gol olurken, Yeni Çanspor sahadan 6-1 galip ayrıldı.

Süper Amatörde 9.hafta geride kalırken, lider Geliboluspor’un puanı 23, Yeni Çanspor’un puanı ise 21 oldu. Ligin son sırasında aynı kaderi paylaşan iki ekip ise, Çardakspor ile Küçükkuyu Gençlerbiliği oldu. İki ekibinde 9 haftada toplam 3 puanları bulunuyor.

Tunahan ÜnsalWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com