TDD etkinlikleri sürüyor

Topluma Destek Derneği (TDD) Çanakkale Şubesi 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü kapsamında Çanakkale Barosu İnsan Hakları Komisyonu Başkan Yardımcısı Avukat Hasan Ozan Dilli’nin katılımıyla “İnsan hakları, hukuk ve demokrasi” söyleşisi düzenledi.

TDD Çanakkale Şubesi tarafından Çanakkale Kent Konseyi Cevatpaşa Mahalle Meclisi’nde gerçekleştirilen söyleşiye Çanakkale Barosu İnsan Hakları Komisyonu Başkan Yardımcısı Avukat Hasan Ozan Dilli katıldı. Söyleşide Avukat Hasan Ozan Dilli, günün anlam ve önemi hakkında açıklamalarda bulunup insan haklarının dünyadaki ve ülkemizdeki durumu hakkında bilgilendirmeler yaptı.

Gerçekleştirilen söyleşi hakkında açıklamada bulunan Topluma Destek Derneği Çanakkale Şubesi Başkanı Kahraman Uzan “Bu dönem özellikle çocuk hakları ve insan hakları çalışmalarımıza hız verdik. 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü olması nedeniyle günün anlam ve önemi üzerine katılımcıların bilgi alabileceği bir söyleşi düzenledik. Bu söyleşide Çanakkale Barosu İnsan Hakları Komisyonu Başkan Yardımcısı Avukat Hasan Ozan Dilli’yi ağırladık. Katılımcıların yoğun talibiyle oldukça verimli bir söyleşi geçirdik. Bizlere bu anlamlı günde bilgi birikimlerini paylaşan Hasan Ozan Dilli beye çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca söyleşinin gerçekleşmesine destek veren Çanakkale Kent Konseyine çok teşekkür ederiz. Bu kapsamda çalışmalarımız devam edecek.” dedi.

Haber Merkezi