Siyasetçiler Biga İçin Baş Sağlığı Diledi

Biga’da meydana gelen ve 4 kişinin hayatını kaybettiği korkunç kazanın ardından tüm Çanakkale yasa boğuldu. Siyaset dünyasından da baş sağlığı mesajları ardı ardına geldi…

Balıkesir’in Gönen ilçesindeki fabrikanın işçilerini taşıyan minibüs ile bir tırın Biga’nın Yeniceköy mevkiinde çarpışması sonucu Caner Bucak (53), Fikriye Gergin (47), Pakize Keçeci (54) ve Hatice Gökhan (47) yaşamını yitirirken 16 kişi ise yaralandı.

Sabahın ilk saatlerinde meydana gelen korkunç kazanın ardından siyaset dünyasından ise art arda baş sağlığı mesajları geldi. İşte onlar bazıları

 

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan

“Güne Biga ilçemizde meydana gelen üzücü bir kaza haberi ile başladık. Ne yazık ki kazada hayatını kaybedenler ve yaralılar var. Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum.”

AK Parti Çanakkale Milletvekili ve Genel Merkez Kadın Kolları, Tanıtım Medya Başkanı Jülide İskenderoğlu

“Biga ilçemizde işçileri taşıyan minibüs ile tır çarpışması sonucu meydana gelen kazada hayatını kaybeden hemşerilerimize Allah’tan rahmet, acılı ailelerine ve sevenlerine sabırlar, kazada yaralanan hemşerilerimize acil şifalar diliyorum.”

CHP Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek

“#Çanakkale #Biga’da gerçekleşen kazada yaşamını yitiren yurttaşlarımıza Allah’tan rahmet ve yaralılarımıza acil şifalar dilerim. Hepimizin başı sağ olsun.”

Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan

“Biga’da işçi servisi ile tırın çarpışması sonucu meydana gelen kazada, hayatını kaybeden emekçilerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum.”

CHP Çanakkale Eski Milletvekili ve Çan Belediye Başkan Adayı Bülent Öz

“Hayatını kaybeden Vatandaşlarımıza Allah’tan Rahmet, yaralı Vatandaşlarımıza acil şifalar diliyorum.”

CHP Çanakkale İl Başkanı İsmet Güneşhan

“Biga’nın Yeniceköy mevkiinde meydana gelen trafik kazasında 4 vatandaşımızın hayatını kaybettiği ve 16 vatandaşımızın yaralı olduğu haberini aldık. Vefat eden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet yaralılarımıza acil şifalar diliyorum.”