ÇARO’da yeni dönem başladı

Çanak Otel’de düzenlenen Çanakkale Bölgesel Turist Rehberleri Odası (ÇARO)’nın 3. Olağan Genel Kurul Toplantısı neticesinde yeni başkan Ü. Cihan Müşterioğlu oldu.

ÇARO’nun 3. Olağan Genel Kurul Toplantısı Çanak Otel’de düzenlenerek yeni dönem için yönetim kurulu seçimi gerçekleştirildi. Yönetim kurulu başkanlığı için üç adayın yer aldığı seçim sonucunda, bir önceki dönem Başkan Yardımcısı olan Ü. Cihan Müşterioğlu Yönetim Kurulu Başkanı seçildi ve iki dönem boyunca başkanlık yapmış olan Adem Biçer’den görevi devraldı.

Seçim sonrasında konuşan Müşterioğlu “Değerli meslektaşlarım, yönetim kurulumuza ve bana teveccüh göstererek bizleri bu onurlu göreve layık gördünüz. Her zaman olduğu gibi sizlerin destek ve yardımlarına ihtiyacımız olacak. Birlikten kuvvet doğar ilkesini benimseyerek camiada hep bir adım önde olmak istiyoruz. Şahsım ve yönetim kurulu üyesi yol arkadaşlarım bugünden itibaren planladığımız projeler ve fikirler üzerinde çalışmaya başlayacağız. Bu çalışmalar kapsamında çeşitli kurum ve STK’larla görüşmelerimiz olacak. Devraldığımız bayrağı en iyi şekilde taşıyıp, bizden sonraki yönetimlere en iyi mertebede teslim etmek yegâne hedefimiz. “

Başkanlık seçiminin ardından

Başkan Yardımcısı Hasan Çelimli, Sözcü Onur Akgül, Koordinatör Çağrı Tok, Sayman Ercan Yavuz şeklinde görev dağılımıyla 4 Yönetim Kurulu Üyesi, üç Denetim Kurulu Üyesi ve üç Turist Rehberleri Birliği (TUREB) Delegesi seçilerek toplantı sonlandırıldı.

Haber Merkezi

 WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com