Çanakkale’ye ‘Pet Taksi’ Geliyor!

Yardıma muhtaç hayvanların, sahiplendirme, geçici yuva ve hastalık gibi belli başlı konularda şehir içi ve şehir dışı nakil sorununa çözüm getirecek bir uygulama geliyor. Çanakkale’de yaşayan Sinan Şen isimli bir hayvansever tahsis ettiği bir araçla hayvanların nakil mağduriyetini gidermeyi amaçlıyor.

Sinan Şen isimli bir hayvansever, yakında hizmete açacağı bir uygulama ile daha şimdiden pek çok sahipsiz ve muhtaç canın umudu oldu. Şen, çeşitli sebeplerden dolayı şehir içi ve şehir dışı nakil olması gereken hayvanlar için oldukça faydalı olacak bir hizmeti hayata geçirmeye hazırlanıyor.

Duyarlı hayvansever, yakın zamanda kullanıma açacağı ve ‘Pet nakil/Pet ambulans/Pet Taksi’ olarak adlandırdığı uygulamanın detaylarını ise şöyle anlatıyor:

“Çanakkale’den yurdun tüm bölgelerine, dönüşlerde diğer illerden istenilen her yere ve Çanakkale’ye Pet nakil/Pet Ambulans/Pet Taksi faaliyeti için araç teslim alındı. Yolculuk esnasında herhangi arıza ya da aksaklık durumunda aracın bekleme yapmaması ve canlarımızın mağdur olmaması adına ek paket sigortası da yapıldı. Uygulamaya, gerekli bakım, revizyon, logo, ticari ruhsat ve K belgesi işlemleri ardındaki süreçten sonra full ticari sürücü belgeleri ile hayvan sevgisi, ilgi, bilgi ve merhamet öncelikli bir zihniyetle yasal olarak start verilecek.”

Hasta ve yardıma muhtaç hayvanların nakil sorununa çözüm getirecek olan uygulama daha şimdiden pek çok hayvanseveri oldukça sevindirdi.

Esra ÇanlıWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com