Vali Tavlı’ya plaketli teşekkür

Çanakkale Folklor Araştırma Derneği Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Selim Yazan, Vali Orhan Tavlı’ya teşekkür ziyaretinde bulundu.

Çanakkale Valiliği’nin haberine göre; ziyarette Vali Orhan Tavlı, Çanakkale Folklor Araştırma Derneği Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Selim Yazan’la bir süre görüşerek sohbet etti.

Çanakkale Folklor Araştırma Derneği Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Selim Yazan, Cumhuriyetimizin Kuruluşunun 95.Yıldönümünde Çanakkale Valiliği himayesinde Çanakkale Folklor Araştırma Derneği Gençlik ve Spor Kulübü tarafından düzenlenen Uluslararası Troya Halk Dansları Festivaline katkılarından dolayı Vali Orhan Tavlı’ya teşekkür plaketi takdim etti.

Cumhuriyetimizin Kuruluşunun 95.yıldönümü kutlamalarına renk katan ve vatandaşlarımızın yoğun ilgi gösterdiği Uluslararası Troya Halk Dansları Festivali ile Çanakkale Folklor Araştırma Derneği Gençlik ve Spor Kulübünün çalışmalarının ele alındığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Orhan Tavlı, Selim Yazan’a teşekkür etti.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com