“O benim gönlümün birincisi”

Pazar günü gerçekleştirilen eğilim yoklamasında Çanakkale Belediye’nin mevcut başkanı Ülgür Gökhan, üyelerin desteğiyle bir kez daha CHP’nin Belediye Başkan Adayı oldu. Başkan Gökhan’a seçim sonrası en büyük destek ise eşi Hale Gökhan’dan geldi.

Sandıkların sonuçlarının netleşmesinin ardından seçim salonunun dışında partililere zafer konuşması yapan Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, emeği geçenlere teşekkür etti. Gökhan, bir teşekkür de her daim yanında olan eşi Hale Gökhan’a etti.

“Benim başarımın nedeni eşim. Biliyorsunuz, her fotoğrafta her adaylık açıklamamda birlikteyiz.” diyen Gökhan’a en büyük destek de eşi Hale Gökhan’dan geldi.

Hale Gökhan’ın kendisi ile şakalaşan gazetecilerin “Hale Hanım, Başkan Gökhan ikinci çıktı” demeleri üzerine “Sağlık olsun. Benim gönlümün birincisi O” cevabını vermesi dikkat çekti.

Bilindiği üzere Hale Gökhan’ın, eşinin yeniden başkan olmasını istemediği kulis dedikoduları arasındaydı. Başkan Ülgür Gökhan da seçim sonrası yaptığı konuşmasına son verirken yanına çağırıp elini tuttuğu eşi Hale Hanım’a özel teşekkür edip, bir dönem daha vurgusu yaptı.

Eylem GözeldereWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com